Ege Haberleriİzmir HaberleriYerel

İzmir Buca’da idrarını damacanaya yapan sucunun ifadesi ortaya çıktı!

İzmir'in Buca ilçesinde geçtiğimiz günlerde mide bulandırıcı bir olay yaşandı. Emre A. isimli sucu, su siparişi getirdikten sonra boş damacanaya asansörde idrarını yapmıştı. Güvenlik kameraları sayesinde ortaya çıkan görüntüler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İşte o sucunun verdiği ifade...

İzmir’in Buca ilçesinde bir apartman dairesinden su siparişi verildi. Su siparişini getiren sucu, boş damacanayı aldıktan sonra asansöre binerek idrarını yaptı.

KAMERA KAYITLARI İZLENİLDİ
Asansörden inen Emre A., binadan ayrıldı. Bir süre sonra asansöre binip, idrar kokusu alarak, rahatsız olan bina sakinleri, kamera kayıtlarını izledi. Asansör kamerasına yansıyan görüntülerde sucunun, arkasını dönüp, boş damacanayı önüne aldığı ardından da ters çevirdiği anlar yer aldı. Sosyal medyada paylaşılan ve binlerce kişi tarafından izlenen görüntüler, sucunun önce damacananın içine idrarını yaptığı, ardından da bunu yere döktüğü şeklinde yorumlandı ve tepki çekti.

“HAYASIZCA HAREKETLER”
İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı, görüntüdeki Emre A. hakkında, ‘Hayasızca hareketler’ suçundan soruşturma başlattı. Gözaltına alınan Emre A., emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. Emre A., ifadesinin alınmasının ardından savcılık tarafından serbest bırakılırken, savcılığın talebi üzerine Sulh Ceza Mahkemesi’nin de kararıyla görüntülere erişim engeli kondu. Emre A.’nın verdiği ifadede ise, “Bütün gün çok çalışmıştım, dinlenmeye ve mola vermeye fırsatım olmamıştı. İdrarımı damacanaya yapmadım, asansörün zeminine yaptım. Belki bir nebze de olsa kokuyu önler diye damacananın içinde kalan suyu zemine döktüm” dediği öğrenildi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı
Kapalı