Gündemİzmir Haberleri

İzmir Bornova’da inşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu!

İzmir'in Bornova ilçesinde saat 21.00 sıralarında bir inşaattan çığlık sesleri geldi. Çığlığı duyan vatandaşlar sesin geldiği 2. kata çıktıklarında 12-13 yaşlarında bir kız çocuğunu elleri ve ayakları bağlı olarak buldu. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. 

İzmir’in Bornova ilçesinde bir inşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu. İnşaattan gelen çığlığı duyan vatandaşlar sesin geldiği 2. kata çıktıklarında 12-13 yaşlarında bir kız çocuğunu elleri ve ayakları bağlı olarak buldu. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Alınan bilgiye göre, bugün saat 21.00 sıralarında Kemalpaşa Mahallesi 7034 sokaktaki bir inşaattan yardım çığlıkları duyan vatandaşlar, sesin geldiği ikinci kata çıktıklarında 12-13 yaşlarında olduğu tahmin edilen kız çocuğunu elleri ve ayakları bağlı şekilde buldu.

POLİS MERKEZİNE GÖTÜRÜLDÜ

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Elleri ve ayakları bağlı iplerden kurtarılan çocuk, sağlık ekiplerine teslim edildi. Yapılan kontrolde, sağlık durumu iyi olduğu belirlenen talihsiz çocuk, polis merkezine götürüldü.

2 KİŞİ TARAFINDAN KAÇIRILMIŞ

Kız çocuğunun ilk ifadesinde, kendisini eli silahlı ve yüzlerinde maske olan 2 kişi tarafından kaçırıldığını, şüphelilerin ellerini ve ayaklarını bağladığını kafasına da çanta geçirdiklerini söylediği öğrenildi.Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu