Gündemİzmir Haberleri

İzmir Bergama’da iki çocuğunu yaralayıp eşini öldürdükten sonra intihar etmeye kalkıştı!

Alınan son dakika bilgisine göre İzmir’in Bergama ilçesinde boya ustası olduğu öğrenilen 42 yaşındaki Baykent Ü. bugün saat 09.30 sıralarında, Gaziosmanpaşa Mahallesi Fesleğen Sokak’taki evinde iddialara göre cinnet geçirerek mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile eşi Saime Ü.’yü öldürdü.

İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNDU

Ardından da çocukları Hamit Fatih Ü. ve Zehra Ü.’yü yaralayıp, aynı bıçağı göğsüne saplayarak, intihar girişiminde bulundu. Çığlıkları duyan komşuların ihbarı üzerine gelen polis ekipleri, Saime Ü.’nün cansız bedeni ile yaralı baba ve 2 çocuğu ile karşılaştı. Yaralanan Hamit Fatih Ü. ve Zehra Ü. ile Baykent Ü. ambulansla Bergama Necla – Mithat Öztüre Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Durumları ağır olan çocuklar ilk müdahalenin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi.

BİR SÜREDİR TEDAVİ GÖRDÜĞÜ ÖĞRENİLDİ

Baykent Ü.’nün, psikolojik sorunları bulunduğu, bu nedenle bir süredir ilaç kullandığı ileri sürüldü. Ölen anne Saime Ü’nün cesedi ise polis ve savcının olay yerindeki incelemelerinin ardından Bergama Necla – Mithat Öztüre Devlet Hastanesi morguna gönderildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.