Gündemİzmir Haberleri

İzmir Balçova’da korkunç olay! 3 kişi o halde bulundu

İzmir'in Balçova ilçesinde devriye gezen polis ekipleri, 2 farklı sokaklarda 3 kişiyi yaralı olarak buldu. Ekiplerin çağırdığı ambulansla yaralılar, hastaneye kaldırıldı. Öte yandan yaralıların, silahlı ve bıçaklı kavgaya karıştığı belirlendi. 

Olay, saat 03.00 sıralarında İzmir’in Balçova ilçesinde Eğitim Mahallesi’nde meydana geldi. Devriye gezen polis ekipleri, 2 farklı sokaklarda 3 kişiyi yaralı olarak buldu. Ekiplerin çağırdığı ambulansla yaralılar, hastaneye kaldırıldı. Öte yandan yaralıların, silahlı ve bıçaklı kavgaya karıştığı belirlendi.

Alınan bilgiye göre, Balçova Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis ekipleri, devriye sırasında Sokullu Sokak’ta 2 kişiyi yerde yaralı buldu. Ekiplerin çağırdığı ambulansla yaralılar, hastaneye kaldırıldı.

Bu sırada, devriye gezen başka bir polis ekibi de Yeşil Cami Sokak’ta bir yaralıyla karşılaştı. Bu kişi de sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, çevredekilerin ifadesine başvurdu, bu kişilerin silahlı ve bıçaklı kavgaya karıştığını tespit etti. Husumetli olduğu ileri sürülen iki grubun birbirlerini yaraladığı saptandı. Yaralıların hayati tehlikelerinin olmadığı bildirildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu