İzmir Haberleri

İzmir Balçova'da yasak aşk intiharı! Kameradan görmüş!

İzmir’in Balçova ilçesi Çetin Emeç Mahallesi’nde yaşanan akılalmaz intihar olayı akıllarda soru işaretleri bıraktı. Balçova’da bir apartman dairesinde gerçekleşen olay hakkında alınan bilgilere göre, Çiğli’de bir endüstri fabrikası sahibi iş adamı Ü.T ile 27 yaşında E.D, anlaşmazlık yaşadıkları gerekçesi ile ayrıldı. Ayrılığı bir türlü kabullenemeyen E.D, iş adamına aşık olduğunu ve onu bırakmayacağını söyleyerek rahatsız etmeye devam etti. İş adamı E.T’ye ‘’eşini de beni de bırakma’’ diyen genç kız, son ayrılık kararı ile çılgına döndü. Ayrılmayı kabul etmeyen, iş adamına aşık olduğunu söyleyen ve ‘eşini de beni de bırakma’ diye yalvaran genç kız çılgına döndü. Sevgilisi olduğu için eşinden boşanan iş adamı, olay günü peşini bırakmasını söylemek için sevgilisinin evine gitti.

KAMERADAN GÖRDÜ!

Bunalıma giren E.D ile iş insanı Ü.T olay günü akşam geç saatlere kadar birlikte oturup tartıştı. Akşam iş adamı Ü.T evden çıktıktan sonra, çılgına dönen genç aşık, hem eski sevgilsine hem de boşandığı eşi A.U’ya art arda mesajlar attı. Yaşananlar üzerine Ü.T’ de boşandığı eşi A.U’nun yanına konuşmaya gitti.

Eski eşi A.U. ile birlikte oturduğu sırada Ü.T, ayrıldığı sevgilisinin evine döşettiği güvenlik kamerasından baktığında şoka girdi. Eski sevgilisini mutfak zamininde hareketsiz gören iş insanı, bunun üzerine E.D’nin evine gidince E.D’nin cansız bedeniyle karşılaştı. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalede E.D’nin hayatını kaybettiği anlaşılırken olayla ilgili geniş çaplı araştırma devam ediyor.

Bir cevap yazın