Gündem

İzmir Alsancak'ta aşk cinayeti! Önce sevgilisini öldürdü sonra intihar etti

İzmir Alsancak’ta sabah 08.00 saatlerinde, iki kız kardeşin işlettiği kuaföre salonuna gelerek önce kız arkadaşını pompalı tüfekle öldürdü ardından kendi canına kıydı. Öte yandan kız arkadaşını pompalı tüfekle vurduktan sonra öldürdüğü kız arkadaşının kardeşini de ağır yaraladı. Tüm yaşananlara abla – kardeşin anneside şahit oldu. Anne ve ablanın hastanede olduğu bilgisine ulaşıldı.

Sabah kuaför dükkanının önünde kahvaltı ederlerken dehşeti yaşadılar. Uzun süredir çiftin aralarında tartışma yaşandığını öğrenildi. Olay, sabah saatlerinde, Alsancak semti 1420 Sokak’ta meydana geldi. Güzellik salonu işleten B.B., sabah iş yerine geldiğinde, dükkanın önünde bekleyen eski sevgilisi İ.Ç. ile karşılaştı. Burada B.B. ve İ.Ç. arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında İ.Ç., yanında getirdiği pompalı tüfeği çıkarıp, B.B.’i başından vurdu. 

İNTİHAR ETME DETAYI KAN DONDURDU

İntihar etme şekli ise kan dondurudu. Çocuk kızın başındayken kendi kafasına sıkıyor ve cesedi kızın üzerine düşüyor. Polis olayla ilgili soruşturmasına devam ediyor.

Cenazeler, savcının incelemelerinin ardından, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Ağır yaralanan abla ise Ege Üniversitesi hastanesine kaldırıldı. Durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı