İzmir Haberleri

İzmir – Adana uçağında yolcular ve futbolcular birbirine girdi!

Alınan bilgilere göre İzmir - Adana seferini yapan yolcu uçağında 3 yolcu ile Bergama Belediyespor deplasmanından dönen Kozanspor FK futbolcuları arasında maske tartışması yaşandı. Yşanantartışma polis ekipleri tarafından sonlandırılırken taraflar birbirinden şikayetçi olmadı.

İzmir – Adana seferini yapan 25 Kasım’da saat 19.35’te İzmir’den havalanan özel bir yolcu uçağında alınan bilgilere göre Kozanspor FK yöneticisine, arkasında oturan ve Mersin’e tatile giden 3 yolcu, maskesini çıkarttığı gerekçesiyle tepki gösterdi.

ARBEDE ÇIKTI

Tartışma üzerine uçağın arka tarafından oturan futbolcular ile yardımcı antrenörler, 3 yolcudan bulundukları yerden kalkıp, futbolcuların arasında oturmalarını istedi. Birinin alkollü olduğu öne sürülen 3 yolcu ile futbolcular arasında arbede çıktı.

TARAFLR BİRBİRİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMADI

Yolculardan biri, cep telefonuyla yaşananları görüntüledi. Arbede sırasında bir kadın yolcunun ‘Yeter ya’ diyerek çığlık attığı görüntüde, kabin görevlilerinin inişte olduklarını belirterek, tarafları ayırmaya çalışıyor. Bir kabin görevlisi ise ‘Herkes otursun, iniyoruz’ diye bağırıyor.

Yolcu uçağının Adana Havalimanı’na inmesinin ardından apronda da devam eden tartışma, polis ekiplerince sonlandırıldı. Taraflar, birbirlerinden şikayetçi olmadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu