GündemPolitika

İyi Parti’nin acı güne! Kurucu üye koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi!

İyi Parti Kurucu Yönetim Kurulu üyesi ve eski Adana İl Başkanı Yardımcısı Ali Demiray, 18 gündür mücadele verdiği koronavirüs (Covid-19) sebebiyle hayatını kaybetti.

İyi Parti’nin acı günü. İyi Parti Kurucu Yönetim Kurulu üyesi ve eski Adana İl Başkanı Yardımcısı Ali Demiray, Koronavirüs (Covid-19) sebebiyle hayatını kaybetti. Demiray, 18 gündür koronavirüs ile mücadele ediyordu.

Demiray’ın Koronavirüs sebebiyle hayatını kaybettiğini belirten İyi Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, “Adana İyi Parti Kurucu İl Divan Kurulu üyemiz, İl Delegemiz Ali Demiray Koronavirüs sebebi ile Hakk’a yürümüştür. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun, inşallah. Ailesi ve tüm camiamıza baş sağlığı diliyorum” açıklamasında bulundu.

İyi Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ise, “İyi Parti Kurucu Yönetim Kurulu Üyemiz, önceki dönem İl Başkan Yardımcımız Ali Demiray’ı Covid-19 virüsü sonucu kaybettik. Merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine ve kederli ailesine sabırlar diliyorum” mesajına yer verdi.

İyi Parti Kurucular Kurulu üyesi ve Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun da dahil birçok partili, koronavirüs nedeniyle hastanede tedavi gören Ali Demiray için 23 Ağustos’ta sosyal medya hesaplarından plazma bağışı çağrısında bulunmuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler