Magazin

İtalyanlar Türk oyuncunun dondurmasını yaptılar!

Türkiye’de oynadığı diziler ile yurt dışında fırtınalar estiren oyuncu Can Yaman şimdi de dondurması ile gündemde. İtalyanlar ünlü oyuncunun dondurmasını yaptılar. İşte Can Yaman ismiyle satılan o dondurma…

Ünü yurt sınırlarını aşan Oyuncu Can Yaman bugünlerde kendi ismiyle satılan dondurma yüzünden gündemde. İtalya’da çok sevilen ‘erkenci kuş’ dizisi nedeniyle İtalyan basınında bolca konuşulan Can Yaman’a hayranlık ülkedeki satış faaliyetlerine de yansıdı.

Can Yaman dondurmasının içinde neler var?

İtalyanlar Canale 5’te Erkenci Kuş dizisi yayınlanan Can Yaman’ın dondurmasını yaptılar. Lung’Orba Dondurma salonunda satılan ve iyi satış yaptığı öğrenilen dondurmanın içeriğinde ise içeriğinde bal, karamelize edilmiş incir ve fıstık sosu bulunuyor.

Dondurmanın yaratıcısı Barbara Buratto, Manuela Badino ve Pupa Di Salvo ise konu hakkında yaptıkları açıklamada, “Onun şerefine yaptık. Türk cazibesine sahip bir tat yaratmayı düşündük” ifadelerini kullandılar.

Oyuncunun ismiyle pek çok ürün satılıyor

Ülkede Can Yaman’ın ismiyle parfüm, minderi fincan, mücevher gibi ürünler de satılıyor. Can Yaman şu anda “Bay Yanlış” dizisinde Özge Gürel ile başrolü paylaşıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler