Editörün SeçtikleriEkonomiGündemPersonel Alımı

İşte sonunda beklenen ilan geldi: Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yapılıyor! 18-55 yaş arası herkes başvursun: İşte şartlar

Bekçi olmak isteyenler için İŞKUR üzerinden güncel personel alım ilanları yayımlanmaya başladı ve söz konusu ilanların Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından paylaşıldı. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda farklı illerde bekçi alımı yapılacağı belirtildi. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün web sitesinde çarşı ve mahalle bekçisi alımı için ilanlar yayımlandığı ifade edildi ve Ankara Kocaeli illerinde alım yapılacağı bildirildi. Söz konusu çarşı ve mahalle bekçisi ilanları kamu için değil özel sektör için yapıldığı vurgulandı.

GENEL ŞARTLAR

Aranan genel şartlar ise şöyle paylaşıldı:

T.C. Vatandaşı olmak,

İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması (Engelli adaylar için gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir)

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

Başvuruda bulunulacak il içerisinde ikamet ediyor olmak.

BAŞVURU AYRINTILARI

Bekçi alımı hakkında detaylara aşağıdaki link üzerinden ulaşılabileceği belirtilirken açılan sayfada ilanın içine girerek e-Devlet ile giriş kısmından e-Devlet şifresi giriş yaparak başvuru yapılabileceği paylaşılarak başvuru yapacak olanlarda bazı şartlar arandığı aktarıldı. Haiz olmayanların ise başvurusunun kabul edilmeyeceği vurgulandı.

İŞTE O İLANLAR

İlanlar için TIKLAYIN.