Magazin

İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya Esma'yı öldürüyor mu? İstanbullu Gelin dizisinin 86. bölüm fragmanı yayınlandı!

Finale 2 bölüm kalan İstanbullu Gelin dizisi, izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor. Yayınlanan 86. bölüm fragmanında Esma’nın gelini Süreyya’dan isteği sosyal medyada gündeme oturdu.

“GARİP GİBİ HUZUR İÇİNDE ÖLMEK İSTİYORUM”
Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Tamer Levent, Dilara Aksüyek, Güven Murat Akpınar’ın başrollerde oynadığı İstanbullu Gelin 86. bölümüyle 24 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelecek. İki bölüm sonra final yaparak ekrana veda edecek olan İstanbullu Gelin’de Esma, Süreyya’yı şoke eden bir teklif yapıyor. Esma, Süreyya’dan acılarına son vermesini isteyerek, “Garip gibi huzur içinde ölmek istiyorum” diyor.

DİZİNİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Garip’in ani ölümü Boranlar’ı yıktı. Hayat arkadaşını ölmüş bulan Esma büyük bir yıkım yaşadı. Esma derin üzüntüsünün yanı sıra hastalığının da ilerlemesiyle hastaneye kaldırıldı. Hayata küsen Esma’yı çocukları teselli etmeye çalışsa da Esma yaşadığı şoku atlamadı. Garip’in ölümünü kabullenmek Esma için kolay olmaz. Esma’nın Garip’in hayaliyle birlikte yaşamaya başlaması ise konakta farklı bir dönemi başlatır. Adem ve Güneş ise evlat edinmeye karar verirler. Bunun için ise ilişkilerinde atmaları gereken bir adım vardır. Süreyya’nın Yaz için yaptığı çalışmayı Mert hazırladığı albümde kullanmak ister. Stüdyoya giren Süreyya her şeye rağmen enerjisini yüksek tutmaya çalışmaktadır. Garip’in ölümüyle Boran’lar için farklı bir süreç başlar. Esma’nın hastalığının iyice ağırlaşması onu akıl almaz bir sonuca götürecektir.

Bir cevap yazın