EkonomiGündem

İstanbulkart’a para iadesi olacak: Kartı olan herkes için bu tarihe kadar geçerli!

İstanbulkart sahibi olan herkes için geçerli bir açıklama yapıldı. İstanbul’da yaşayan vatandaşların elinden düşürmediği İstanbulkart ile ilgili kampanya başlatıldı. Kampanyaya katılan kart sahipleri para iadesi alacak. Para iadesi alınmasına ilişkin detaylar bildirildi.

İstanbulkart kampanyaları dikkat çekiyor. Toplu ulaşımdan markete birçok yerde kullanılan İstanbulkart, avantajlar sunuyor. Bu avantajlardan biri de DeFacto mağazalarında yapılacak harcamada geçerli olacak. Yapılan duyuruya göre, İstanbulkart ile DeFacto mağazalarında yapılacak tüm alışverişlerde yüzde 20 nakit iade yapılacak. Kampanyanın 3 Mayıs tarihine kadar geçerli olacağı kaydedildi.

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 03.04.2024-03.05.2024

İSTANBULKART KAMPANYASI HAKKINDA BİLGİLER VERİLDİ;

İstanbulkart ile DeFacto mağazalarında yapılan tüm alışverişlerde ödemelerin %20’si nakit iade edilecektir.

Kampanya süresince kullanıcı tek bir kartı ile birden fazla kez ödül alabilecektir.

Maksimum ödül tutarı 200 TL’dir.

Kampanyaya tüm aktif İstanbulkart kullanıcıları katılım sağlayabilecektir.

Kazanılan ödül, başarılı işlemin ertesi günü alışverişin yapıldığı İstanbukart’a talimat olarak yatırılacaktır.

Yapılan işleminin gün içinde iptal edilmesi durumunda kullanıcı bu işleminden ödül alamayacaktır.

Talimat olarak yüklenen ödül TL, İstanbulkart Mobil üzerinden NFC yoluyla, herhangi bir yükleme noktasına, otobüs duraklarında yer alan talimat yükleme noktalarına, otobüslerdeki geçiş cihazlarına İstanbulkart dokundurularak tanımlanabilir.

Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

BELBİM AŞ’nin sunduğu kampanyalardan faydalanabilmek için kampanyaya katılmadan önce İstanbulkart’ın kişiselleştirilmiş olması, açık rıza tercihlerinin açık olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması gereklidir.

Açık rıza ve ticari elektronik ileti izinleri İstanbulkart Mobil’den ya da https://bireysel.istanbulkart.istanbul adresindeki profil sayfasından düzenlenebilir.

Kişiselleştirme işlemini yapmak, açık rıza ve ticari elektronik ileti izinlerini en kolay şekilde düzenlemek için bit.ly/istanbulkart_mobil adresinden İstanbulkart Mobil’i indirebilirsiniz.

Ödüllendirme bilgisi İstanbulkart Mobil kullanıcılarına push bildirimi ya da SMS olarak yapılacaktır.

Sistemsel gecikmelerden kaynaklı ödül TL yüklemelerinde oluşabilecek aksaklıklarda BELBİM AŞ müşteri memnuniyeti kapsamında TL ödül yüklemesini en kısa sürede gerçekleştirecektir.