Magazin

İsmail Küçükkaya eşi Eda Demirci'den boşandı! İşte eşinin istediği tazminat

FOX TV‘de Çalar Saat programının sunuculuğunu yapan İsmail Küçükkaya eşi Eda Demirci’den boşandı. Çift anlaşmalı olarak evliliklerine son noktayı koydu. 

İsmail Küçükkaya, görsel sanatlar öğretmeni eşi Eda Demirci ile 9 Temmuz 2016 tarihinde evlenmişti.

Dört sene evli kalan çift İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen davada ‘Çalar Saat’ isimli programın sunucusu İsmail Küçükkaya ile Eda Demirci çiftinin “anlaşmalı boşanma” olarak evliliklerine nokta koyduğu öğrenildi.

1 MİLYON 200 BİN TL TAZMİNAT

Medyaradar’ın haberine göre, davayı açan Eda Küçükkaya (Demirci), eşi İsmail Küçükkaya’dan 1 milyon 200 bin lira tazminat ile birlikte aylık 15 bin lira nafaka istedi.

EDA DEMİRCİ KİMDİR?

İsmail Küçükkaya, gazetecilik kariyerine 1991 yılında Hürriyet Gazetesi’nde muhabirlik yaparak başladı. Hürriyet Gazetesi’nde çalıştıktan sonra Sabah ve Star gazetelerinde görev aldı. 2000 yılında Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlayan gazeteci, 2003 yılında köşe yazarlığını da sürdürerek SkyTürk TV’de Ankara temsilcisi olarak çalışmaya başladı.

10 Temmuz 2016’da görsel sanatlar öğretmeni Eda Demirci ile evlendi.

2005-2008 senelerinde Akşam Gazetesi’nin Ankara temsilciliği yürüten İsmail Küçükkaya, 2008 yılı Kasım ayında Akşam Gazetesi’nin genel yayın yönetmeni oldu. Haziran 2013 tarihinde Gezi Parkı olaylarının ardından görevinden alındı.

2013 yılı Eylül ayında Fox TV‘de “Çalar Saat” adlı programı sunmaya başladı.

2008 yılında “Cumhuriyetimizi Dair” ve 2012 yılında “Cumhuriyet’in İlk Yüzyılı” adlı iki kitap yazmıştır.

Gazeteci İsmail Küçükkaya 10 Temmuz 2016’da evlendi. Gazeteci İsmail Küçükkaya, Samsun’da görev yapan görsel sanatlar öğretmeni Eda Demirci ile dünyaevine girmişti. 3 yıl evliliğin ardından “anlaşmalı boşanma” ile ayrılan çift, ünlü televizyon sunucusu ve gazeteci İsmail Küçükkaya‘dan oldukça yüklü bir tazminat ve her ay 15 bin TL nafaka isteyen Eda Demirci‘ye ait sosyal medya hesapları dahil hiçbir online mecrada bilgiye rastlanmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu