Kamu

İŞKUR TYP sonuçları açıklandı! TYP personel alımı başvuru sonuçları nereden öğrenilir?

Türkiye İş Kurumu Türkiye’nin birçok şehrinden TYP kapsamında devlet okullarına temizlik ve güvenlik personeli alımı yapıyor. Daha önceki günlerde son başvuru tarihi sona eren iş ilanlarına binlerce aday İŞKUR TYP katılım başvurusunda bulundu. Halende İŞKUR TYP kapsamında farklı il ve ilçelerde personel alımına devam ediyor. TYP’ye başvuran adaylar, bulundukları ilanın son başvuru tarihinin sona ermesi ile beraber, İŞKUR TYP sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığını, açıklandıysa nereden ve nasıl öğrenebileceklerini merak ediyor. Hiç başvuruda bulunmamış adaylar ise Halen hangi şehirlerde TYP kapsamında personel alımı yapıldığını merak ediyor. İşte cevabı…

İŞKUR TYP SONUÇLARI

Türkiye İş Kurumu TYP sonuçları açıklandı. Hangi il ve ilçenin TYP başvurusuna bulunduysanız, o ilin Milli Eğitim Müdürlüklerine giderek veya internet adresleri üzerinden başvuru sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

PEKİ HANGİ İLLERDE TYP ALIMLARI DEVAM EDİYOR?

Tokat, İzmir, İstanbul, Afyonkarahisar ve Kırıkkale ve bu illere bağlı ilçelerde İŞKUR halen TYP kapsamında okullara güvenlik görevlisi, hizmetli ve temizlik personeli almaya devam ediyor. Bununla ilgili olarak toplamda 102 ayrı TYP iş ianı bulunmaktadır. Her bir ilin TYP son başvuru tarihi farklıdır. Bu ilanlara başvuru yapmak için hemen burayı tıklayınız ardından açılan sayfanın sol üst köşesinde bulunan ‘’ARA’’ butonuna basınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı