Kamu

İŞKUR KPSS’siz gıda mühendisi ve gıda teknikeri alımı için yeni iş ilanları yayınladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından 02-12 Ekim 2019 tarihleri arasında 65 gıda mühendisi ve 62 gıda teknikeri olmak üzere 127 personel alımı yapılacak. Başvurular İŞKUR şubelerinden veya aşağıda belirtilen linkler üzerinden online yapılmakta olup, başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç belirtilen tarihlere kadar iş başvuru kayıtlarını oluşturması gerekmektedir.

GIDA MÜHENDİSİ ALIM İLANLARI

1 – İstanbul – Son başvuru 30.20.2019

İşyeri ile ilgili gıda üretim sertifika gibi resmi kurum denetim işlerinin yürütülmesi. İmalat- reçete, stok takibi. Günlük üretimlerin kayıt ve takibi. Haftalık -Aylık satın alma, mal tedarikinin organize edilmesi. Günlük siparişlerin kontrolü ve organize edilmesi. Stokların takibinin organize edilmesi, programlanması. İmalathanedeki stok ve üretimin kayıt altına alınması. Stok kontrollerinin Sayım vs.

Başvuru için tıklayınız>

2 – Gaziantep – Son başvuru; 24.10.2019

Sanat hazır yemek firması için yetiştirilmek üzere Gıda Mühendisi alınacaktır.

Aranan şartlar: Bay olması-Diksiyonu düzgün olması-İyi derecede şoförlüğü olması-Ofis Programlarını iyi derecede bilmesi (Excel, Word)

Başvuru için tıklayınız>

Tüm Gıda Mühendisi alım ilanlarını görüntülemek için burayı tıklayınız>

GIDA TEKNİKERİ ALIM İLANLARI

1 –Bursa– Son başvuru tarihi; 23.10.2019

En az lise mezunu

Yetiştirilmek üzere (yeni mezun da olabilir) gıda teknikeri aranıyor. İŞKUR İş başı eğitim kapsamında görevlendirilecek.

Başvuru için tıklayınız>

2 – Denizli – Son başvuru tarihi 23.10.2019

En az önlisans mezunu

Firmamızda istihdam edilmek üzere, bay veya bayan, vardiyalı çalışacak gıda teknikerleri alınacaktır. Bay adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış olması şartı aranmaktadır. Firma Çal Akkent’te olduğu için başvuru yapan kişilerin Çal’da ikamet etmesi gerekmektedir. Tüm sosyal haklar mevcuttur.

Başvuru için tıklayınız>

Tüm gıda teknikeri alım ilanlarını görüntüleyebilmek için burayı tıklayınız>

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı