Magazin

Işın Karaca canlı yayında biten evliliğinin bilinmeyen gerçeklerini anlattı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’in sunduğu 2. Sayfa programına konuk oldu. Canlı yayında biten evliliği hakkında bilinmeyen gerçekleri anlatan Işın Karaca, izleyenleri şoka uğrattı.

“SGK’SI DAHİL TÜM FATURALARINI ÖDÜYORDUM”
Bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk oldu. Canlı yayında biten evliliği hakkında her şeyi anlatan Karaca, şunları söyledi: “Tuğrul’un SGK’sı dahil, tüm faturalarını ödüyorum. Sahip olduğum 12 atı Tuğrul’a hibe ettim. Atların bakımı bende… Atların aylık masrafı 20-25 bin TL civarında… Yavru atlara ilk 6 ay para vermiyorsun zaten… 12 maddelik bir boşanma protokolü yaptık. Benim huyum bu, gitmem gereken bir yerden hemen giderim.”

“ONUN TEK GÖREVİ MİA İLE İLGİLENMEKTİ”
“Boşanma protokolü geldi, pazar akşamı. Tuğrul’a ‘Pazartesi imzala’ dedim, ‘Noterde buluşalım benim de isteklerim var’ dedi. Noterde buluştuk, imzaladım ve çıktım. Zaten orada her şey bitti. Son kalanlar da… ‘Bana güvenmiyor musun’ dedim. ‘hayır’ dedi. İplerim koptu. Atlar dışında bir işi yok. Evin bütün ihtiyaçlarını da ben karşılıyordum. Onun tek görevi Mia ile ilgilenmekti. Bir süre sonra kabuk bağlıyorsun. Kabuk bağlamak ne kadar tehlikeli biliyor musun? ‘Seni seviyorum’ demekle, sevmek mi olur?”

“YAŞADIM VE BİTTİ”
“Tuğrul lafları çok güzel çevirirdi. Bitti gitti. Düşünmüyorum bile… Ben o gece karar verdiğimde annemin koynunda ağladım. Rahatlama ağlamasıydı, pişmanlık değil. Akın bana her işten sonra kalem kalem fatura getirir. Bakmam bile… Tuğrul da birkaç kez bir şey getirdi. ‘Atlar iyi mi, yaşıyorlar mı? Tamam, çok güzel şahane’ dedim… Ben o kitabı kapatırken ‘yaşadım ve bitti’ diyerek kapatıyorum…”

Bir cevap yazın