Ekonomi

İş Bankası’ndan emeklileri sevindiren haber! Başvuru yapana 2.500 TL ödeme

Ekonomik olarak zor zamandan geçen emeklilere müjdeli haber bankalardan geldi. SGK ile bankalar arasında imzalanan anlaşma gereğince emekli maaşını farklı bankaya taşıyan vatandaşlara emekli aylığı oranında promosyon ödemesi yapılacak. Emeklilerin yüzünü güldüren maddi destek bankalardan gelirken 2.500 TL promosyon veren İş Bankası tüm dikkatleri üzerine çekiyor. İş Bankası, tüm emekli maaşı müşterilerine aylıkları oranında promosyon desteği sunarken bu promosyon ödemelerini 2.500 TL’ye kadar çıkarttı.

Türkiye İş Bankası Emekli Promosyon Kampanyası

Türkiye’nin özel bankaları arasında köklü geçmişi ve milyonlarca müşterisi ile öne çıkan Türkiye İş Bankası son dönemde adından sık sık söz ettiriyor. Son olarak emekli maaş müşterilerine verdiği promosyon desteği ile tüm dikkatleri üzerine çeken bankadan resmi açıklama geldi. Emekli müşterilerinin yüzünü bir kez daha güldürmeyi başaran İş Bankası tam 2500 TL’ye varan promosyon desteği ile gündeme geliyor. Bankanın SGK ile yaptığı anlaşmanın detayları ortaya çıktı.

İş Bankası’ndan 2500 TL Ödeme

2020 ve 2023 yılları arasındaki promosyon döneminde emekli maaş müşterilerini sevindiren İş Bankası, 1 aya gelen emekli maaş tutarına göre promosyon ödemelerini başlattı. Emekli aylığı 1500 TL’nin altında olanlara 2.250 TL, 1500 ile 2500 TL arasında olanlara 2.375 TL ve 2500 TL üzerinde maaş alanlara 2500 TL promosyon ödemesi yapılıyor.

Bu kampanya 2023 yılına kadar devam edecek ve promosyon ödemeleri için başvurular başladı. Emekli vatandaşlar İş Bankası’nın promosyon desteğinden yararlanabilmek için bankaya müracaat ederek 3 yıllık taahhüt verecek. Bu sayede emekli maaş hesaplarına promosyon ödemeleri yapılacak ve İş Bankalı emekliler içinde bulunduğumuz zorlu ekonomik koşullarda rahat bir nefes almış olacak.