EkonomiGündem

İş Bankası’ndan emekli maaşı alıyorsanız 500 TL’nizi çekin: Duyuru yapıldı!

İş Bankası’ndan emekli maaşı alanlara duyuru yapıldı. İş Bankası’ndan emekli maaşı alanlara kampanya başlatıldı. Banka, resmi sitesi üzerinden detayları duyurdu. Emekli promosyon ödemeleri dışında bir kampanya duyuruldu. Buna göre, emekli maaşını İş Bankası’ndan alıp da emekli yakınına referans olanlara 500 TL hediye edilecek. Kampanya 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak.

KAMPANYAYA NASIL KATILIM SAĞLANIR?

30 Eylül 2022’ye kadar Maximum Mobil’den kampanyaya katılarak Referans Kodunuzu kolayca alabilirsiniz.

İŞ BANKASI KAMPANYASININ DETAYLARI;

•Kampanyadan yararlanacak müşterilerimizin Maximum Mobil’den kampanyaya katılıp aldığı Referans Kodunu SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi emekli yakınları ile paylaşması gerekmektedir. Kodu alan emekli yakınların SGK emekli maaşlarını 3 yıl süre ile İş Bankası aracılığıyla almayı taahhüt ederek taşıması ve ardından REFERANS yazıp bir boşluk bırakarak bu Referans Kodunu da ekleyip 4402’ye SMS atmaları yeterlidir.

•Her müşterinin tek Referans Kodu vardır ve referans kodları kişiye özeldir.

•Bir müşteri en fazla 2 kişiye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilir. İş Bankası müşterileri referans oldukları kişilerden, SGK ( SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan her bir müşteri için 250 TL, toplamda en fazla 500 TL Pazarama MaxiPuan ödülü kazanabilir. Referans olunacak emekli yakının maaşını 10 Haziran 2022 tarihinden önce İş Bankası’ndan almıyor olması gerekmektedir.

500 TL KAZANILACAK

• Emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan ve Referans Kodu ile 4402’ye SMS atarak kampanyaya başarılı katılım sağlayan her bir emekli yakını için 250 TL olmak üzere en fazla iki emekli yakını için toplam 500 TL Pazarama MaxiPuanı kazanılabilir.