EkonomiGündem

İş Bankası’ndan 2000 TL’lik kampanya duyurusu yapıldı!

İş Bankası’ndan bir uyarı geldi. Banka, otel kampanyasının 2 gün sonra biteceğini bildirdi. Tatil planı yapan müşterilerin elini çabuk tutması gerekiyor. 2.000 TL kazanılacak kampanyanın yarından sonra sona ereceği kaydedildi. Kampanyanın detayları ve kullanım koşulları açıklandı.

İş Bankası’ndan duyurulan kampanyanın süresi azaldı. Bankadan alınan bilgilere göre, 31 Mayıs tarihine kadar Bankamatik Kartı veya Maximum Kart ile ETS’deki seçili yurt içi otellerinde tek seferde yapılacak 5.000 TL – 9.999 TL arası ilk alışverişe 500 TL MaxiPuan, 10.000 TL – 19.999 TL arası ilk alışverişe 1.000 TL MaxiPuan, 20.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 2.000 TL MaxiPuan verilecek.

İŞ BANKASI KAMPANYA KULLANIMI;

MaxiPuan’larınız 12 Haziran 2024 tarihinde kampanya koşullarını sağlayan en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir.

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2024’tür.

Kullanılmayan MaxiPuan’lar 01 Ağustos 2024 tarihinde geri alınacaktır.

MaxiPuan yükleme tarihinde, İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

Kampanyaya sadece İşCep veya Maximum Mobil’den katılım sağlanabilmektedir.

Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximum özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiPuan olarak yüklenecektir.

Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda ise MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir.

Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen rezervasyonların iptal/iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

Her bir rezervasyon için sadece bir kez MaxiPuan kazanılacaktır.

Yapılacak olan rezervasyonda ödemelerin farklı kartlarla gerçekleştirilmesi durumunda, ilk ödemenin yapıldığı karta MaxiPuan yüklenecektir.

Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 2.000 TL MaxiPuan kazanabilir.