EkonomiGündem

İş Bankası’nda hesabı olanlar dikkat: 1 yıl boyunca ücretsiz olacağı duyuruldu!

İş Bankası’ndan bir duyuru yapıldı. İş Bankası’nda hesabı olanlara özel açıklama geldi. Banka, resmi sitesi üzerinden başlattığı kampanyasını duyurdu. Bankadan yapılan açıklamada, kampanya kapsamında 1 yıl ücretsiz olacağı vurgulandı.

İş Bankası müşterisi olanlar için kampanya başlatıldı. İş Bankası’ndan alınan bilgilere göre, İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olanlar, 1 yıl ücretsiz EFT/Havale fırsatından yararlanabilecek.

KAMPANYA DETAYLARI;

Ücret istisnasından “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İşCep’ten İş Bankalı olan bireysel ve esnaf/gerçek kişi tacir müşteriler yararlanabilecektir.

İstisna, İşCep’ten İş Bankası müşterisi olan müşteriler için 1 yıl süre için tanımlanacaktır.

İstisna tek seferde en fazla 50.000TL işlemleri kapsayacaktır.

Mesai dışı FAST işlemleri istisna kapsamı dahilinde değildir.

Tatil günlerinde yapılan EFT/FAST işlemleri istisna kapsamı dahilinde değildir.

Mesai dışı ve geç (İş günlerinde saat 16:00 sonrası) EFT/FAST, EFT saatleri dışında yapılan EFT, cebe havale, çoklu ve talimatlı para transferi ile K.K.T.C Şubelerinin dahil olduğu para transferi işlemleri istisna kapsamı dahilinde değildir.

İstisna tanımlamaları İşCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olunmasını takiben 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.
İşCep ve İnternet Şubesi’nden gerçekleştirilecek işlemler için geçerlidir.