Ekonomi

İş Bankası kredi ve banka kartı olanlar dikkat! 31 Ağustos’ta bitiyor!

İş Bankası bankamatik kartı kredi kartı olanlar için açıklama yapıldı. Banka tarafından yapılan yazılı açıklamada market alışverişlerinde 100 TL’ye varan MaxiPuan hediye edildiği bildirildi. Kampanya 31 Ağustos’ta bitiyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin ise Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklaması gerekiyor.

İş Bankası Ağustos ayı boyunca Bankamatik Kart07 ile yapılacak alışverişlerde MaxiPuan hediye edileceğini duyurdu. Banka kampanya açıklamasında, “Maximum Mobil’den Market Kampanyası’na katılın, Ağustos ayı boyunca Bankamatik Kart’ınız ile Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde yapacağınız 175 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişinizden sonra, farklı günlerde yapacağınız 175 TL ve üzeri her peşin alışverişiniz için 10 TL, toplam 100 TL MaxiPuan kazanın!” ifadelerini kullandı.

Son kullanma tarihi 17 Ağustos

Kampanya İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişler için geçerli olacak. Kazanılan puanlar ise 8 Eylül 2021 tarihinde en son kullanılan karta yüklenecek. İş Bankası kazanılan puanların son kullanma tarihini 17 Eylül 2021 olarak açıkladı.

Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişlerin ise kampanyaya dâhil olmadığı açıklandı.