Ekonomi

İş Bankası kredi kartı için başvurana 200 TL hediye ediyor!

İş Bankası 1 Mayıs-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerli kampanyasını duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre kredi kartı başvurusunda bulunana edilecek. Kampanyaya katılmak için İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması üzerinden başvuruda bulunmak gerekiyor.

İş Bankası yeni kredi kartı kampanyasını duyurdu. Yapılan yazılı açıklamaya göre banka, şubeye gitmeden kredi kartına başvuranlara 200 TL MaxiPuan hediye ediyor.

İş Bankası 1 Mayıs-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerli kampanyasını duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre kredi kartı başvurusunda bulunana edilecek.

İş Bankası kredi kartı sahibi olmak için: İşCep, Maximum Mobil ve Maximum İşyerim uygulamalarından, İnternet Şubemizden, 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden ya da size en yakın İş Bankası Şubesi’nden başvurunuzu yapabilirsiniz. Bireysel kredi kartları için detaylı bilgiye buradan, ticari kredi kartları için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olma adımları:

NFC özelliği olan cep telefonunuza İşCep’i indirip ana ekranda yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıklayın.

Sizi tanıyabilmemiz ve size en iyi hizmeti sunabilmemiz için karşınıza çıkacak kısa başvuru formunu doldurun.

Yeni tip TC kimlik kartınızdaki çipi NFC uyumlu* telefonunuza taratın.

Sonraki adımda “Yüz Tanımayı Başlat” butonunu tıklayın. Yüzünüzde hiçbir aksesuar olmadan yüzünüzü kameraya tanıtarak yüz biyometrisi doğrulamasını yapın.

Ardından “Müşteri Temsilcisine Bağlan” butonuna tıklayın ve müşteri temsilcisi ile anında görüntülü görüşme yaparak müşteri olma sürecini tamamlayın.

Cep telefonunuza gönderilecek geçici müşteri şifreniz ile hemen İşCep uygulamamızın kolay hizmetlerinden yararlanmaya başlayın, dilediğiniz ürünümüze başvurun.

• Esnaf/gerçek kişi tacir iseniz bireysel hesabın yanı sıra ticari hesabınızı da aynı zamanda açabilirsiniz.
*NFC özelliği iPhone 7 ve üzeri modellerde bulunmaktadır. NFC özelliğinin kullanılabilmesi için IOS 13 ve üzeri sürüm gerekmektedir. Android işletim sistemine sahip telefonlarda NFC özelliğinin bulunması yeterlidir.