Ekonomi

İş Bankası kartı olanlar dikkat: Ramazan Ayı için duyuruldu!

Türkiye’de binlerce vatandaş İş Bankası hizmetlerinden faydalanıyor. Bu kapsamda banka çok önemli bir kampanya duyurusunda bulundu. Resmi internet sayfası üzerinden yazılı açıklama yapan İş Bankası 8 Nisan-15 Mayıs 2021 tarihleri arasında Ramazanda Bankamatik Kart’ı ile alışveriş yapan müşterilerine 100 TL MaxiPuan katkısında bulunacak.

İş Bankası Ramazan Kampanyası duyurusunda bulundu. Özel banka tarafından yapılan açıklamaya göre, Ramazanda Bankamatik Kart’ı ile alışveriş yapan müşterilere 150 TL ve üzeri 4. peşin alışverişte 40 TL, sonraki her peşin 150 TL ve üzeri alışverişte 15 TL, toplamda 100 TL MaxiPuan hediye edilecek. Peki kampanyaya nasıl katılım sağlanır?

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dâhildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 21 Mayıs 2021 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Mayıs 2021’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.