EkonomiGündem

İş Bankası kampanyasını açıkladı: 1 yıl boyunca EFT/Havale ücretsiz olacak!

İş Bankası’ndan dikkat çeken bir açıklama geldi. İş Bankalı olan kişiler için bir kampanya duyurusu yapıldı. Banka tarafından sunulan avantajın detayları belli oldu. Buna göre, 1 yıl boyunca EFT/Havale ücretsiz olacak.

İş Bankası’ndan müşterisi olan kişilere yönelik bir duyuru yayınlandı. Bankanın kampanyası açıklanırken, detaylar da duyuruldu. İş Bankası’ndan yapılan kampanya açıklamasına göre, İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olanlar 1 yıl ücretsiz EFT/Havale fırsatına ek, daha birçok ayrıcalıktan yararlanabilecek.

İŞ BANKASI KAMPANYA AÇIKLAMASI;

Ücret istisnasından “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İşCep’ten İş Bankalı olan bireysel ve esnaf/gerçek kişi tacir müşteriler yararlanabilecektir.

İstisna, İşCep’ten İş Bankası müşterisi olan müşteriler için 1 yıl süre için tanımlanacaktır.

İstisna tek seferde en fazla 211.100TL işlemleri kapsayacaktır.

Mesai dışı FAST işlemleri istisna kapsamı dahilinde değildir.

Tatil günlerinde yapılan EFT/FAST işlemleri istisna kapsamı dahilinde değildir.

Mesai dışı ve geç (İş günlerinde saat 16:00 sonrası) EFT/FAST, EFT saatleri dışında yapılan EFT, cebe havale, çoklu ve talimatlı para transferi ile K.K.T.C Şubelerinin dahil olduğu para transferi işlemleri istisna kapsamı dahilinde değildir.

İstisna tanımlamaları İşCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olunmasını takiben 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İşCep ve İnternet Şubesi’nden gerçekleştirilecek işlemler için geçerlidir.