EkonomiGündem

İş Bankası kampanyası kapsamında 7500 TL hediye edilecek!

İş Bankası’ndan dikkat çeken bir açıklama geldi. İş Bankası müşterilerine özel bir avantaj sunuldu. Banka, 7500 TL’ye kadar para hediye edileceğini bildirdi. Yapılan kampanya duyurusunda, hediye edilecek Maxipuan’un yapılan harcama doğrultusunda kartlara yatacağı kaydedildi.

İş Bankası kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Banka, tatil planı yapan müşterilerine güzel haberi verdi. İş Bankası’ndan yapılan kampanya açıklamasında, 01 Mayıs – 31 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek konaklamalar için 01 – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Bankamatik Kartı ve Maximum Kart’ınızla ETS’deki seçili otellerde tek seferde yapılacak 35.000 TL – 49.999 TL arası peşin, 3 veya 6 taksitli ilk alışverişe 2.500 TL MaxiPuan, 50.000 TL – 99.999 TL arası peşin, 3 veya 6 taksitli ilk alışverişe 5.000 TL MaxiPuan, 100.000 TL ve üzeri peşin, 3 veya 6 taksitli ilk alışverişe 7.500 TL MaxiPuan verileceği duyuruldu.

İŞ BANKASI KAMPANYASININ DETAYLARI;

MaxiPuan’larınız 13 Haziran 2024 tarihinde kampanya koşullarını sağlayan en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir.

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2024’tür.

Kullanılmayan MaxiPuan’lar 01 Ağustos 2024 tarihinde geri alınacaktır.

MaxiPuan yükleme tarihinde, İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

Kampanyaya sadece İşCep veya Maximum Mobil’den katılım sağlanabilmektedir.

Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximum özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiPuan olarak yüklenecektir.

Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda ise MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir.

Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen rezervasyonların iptal/iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

Her bir rezervasyon için sadece bir kez MaxiPuan kazanılacaktır.

Yapılacak olan rezervasyonda ödemelerin farklı kartlarla gerçekleştirilmesi durumunda, ilk ödemenin yapıldığı karta MaxiPuan yüklenecektir.

Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 7.500 TL MaxiPuan kazanabilir.