Ekonomi

İş Bankası kampanyası 15 Mayıs’ta sona eriyor: Kartı olana 100 TL hediye!

İş Bankası Ramazan Ayı kampanyasının bitmesine sayılı günler kaldı. 15 Mayıs tarihinde sona erecek kampanya ile vatandaşlar 100 TL MaksiPuan kazanma şansını elde ediyorlar. İş Bankası tarafından konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada, “8 Nisan-15 Mayıs 2021 tarihleri arasında Ramazanda Bankamatik Kart’ınızla Market alışverişlerinizde 100 TL MaxiPuan katkısı!” ifadeleri kullanıldı.

İş Bankası Bankamatik Kartı ile anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapan müşterileri için Maksipuan hediye edeceğini duyurdu. Son kullanma tarihi 30 Mayıs 2021 olarak belirtilen kampanya için bazı şartların sağlanması gerekiyor.

İş Bankası tarafından yapılan kampanya açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

8 Nisan – 15 Mayıs 2021 tarihleri arasında Bankamatik Kart’ınızla Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri 4. peşin alışverişinizde 40 TL, sonraki her peşin 150 TL ve üzeri alışverişinizde 15 TL, toplamda 100 TL MaxiPuan!

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dâhildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 21 Mayıs 2021 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Mayıs 2021’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.