EkonomiGenel

İş Bankası duyurdu: Yüzlerce liralık indirim yapılacak!

Tatile çıkmayı düşünenlere dev fırsat! İş Bankası müşterilerine yılın tatil kampanyası açıklandı. Buna göre 22 Haziran – 26 Eylül tarihleri arasında Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak alacağınız kod ile indirim kazanacaksınız.

İş Bankası kampanyası kapsamında Tatilbudur.com’dan Maximum özellikli kredi kartları veya Bankamatik kartları ile tek seferde yapacağınız 7.000 TL ve üzeri  peşin veya taksitli, seçili otel rezervasyonlarınızda 400 TL indirim kazanabileceksiniz!

Kampanyadan yararlanabilmek için Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlanmalıdır. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir. Katılımınızın ardından kampanya kodu ekranda görüntülenecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, Maximum Genç Kredi Kartı), Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler

Ticari kredi kartları ve aidatsız kredi kartları ile yapılan işlemler, iptal, iade işlemleri ile MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.