EkonomiGündem

İş Bankası duyurdu: Bugün saat 23.59’da son bulacak!

İş Bankası’ndan duyuru yayınlandı. Banka, müşterilerine özel bir kampanyasını günler öncesinden açıklamıştı. Bugün son bulacak olan kampanyaya dahil olanlara 125 TL para verilecek. Kampanya, akaryakıt sektöründe geçerli olacak. Buna göre, 600 TL ve üstü akaryakıt alanlar kampanyaya dahil olabilecek.

İş Bankası, akaryakıt ödülü sundu. Akaryakıt sektöründe müşterilerine fırsat sunuldu. İş Bankası’ndan alınan bilgilere göre, Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Öde menüsünde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulamasına dahil Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 600 TL ve üzeri her alışverişe 25 TL, toplam 125 TL MaxiPuan verilecek.

İş Bankası, akaryakıt kampanyasın hakkında verdiği bilgilerle birlikte kampanyanın bugün sona ereceğini kaydetti. Buna göre, bugün saat 23.59’da kampanya son bulacak.

İŞ BANKASI AKARYAKIT ÖDÜL KULLANIMI;

Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar, yalnızca Maximum Mobil’deki Pazarama Araçta Öde içinde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç menüsü üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılabilecektir.

MaxiPuan’larınız 06 Mart 2024 tarihinde kartınıza yüklenecektir.

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Nisan 2024 (bu tarih dâhil)’tür. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 125 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı MaxiPuan kazanamayacaktır.