Ekonomi

İş Bankası Duyurdu: Akaryakıt Alımında 50 TL Kampanyasında Son Gün Ne Zaman?

İş Bankası kampanyayı duyurdu. Maximum anlaşmalı Opet/Sunpet istasyonlarında tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı Opet/Sunpet istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan fırsatı. İş Bankası resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda, Akaryakıt alışverişlerinden en az birini uygulamaya dahil Opet istasyonlarından Maximum Mobil’deki Pazarama’da bulunan Opet Araçta Ödeme ile yapanlara ise toplam 50 TL MaxiPuan fırsatı.

İş Bankası akaryakıt alımlarında anlaşmalı Opet ve Sunpet istasyonlarında geçerli olan kampanya 30 Eylül 2021 tarihinde son bulacak.

Kampanyanın Detayları Şu Şekilde;

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Uygulamanız yoksa maximum.com.tr adresinden uygulamayı indirip kampanyaya katılabilirsiniz.

Maximum Mobil’deki Pazarama’da bulunan Opet Araçta Ödeme yalnızca benzin ve dizel yakıt alımlarında kullanılabilmektedir.

Maximum Mobil’deki Pazarama’da bulunan Opet Araçta Ödeme yalnızca Maximum Mobil’deki Pazarama’nın Opet Araçta Ödeme uygulamasına dahil olan Opet istasyonlarından yapılabilmektedir.

50 TL MaxiPuan sadece yakıt alımının en az birinin Maximum Mobil’deki Pazarama’dan Opet  Araçta Ödeme ile yapılması durumunda kazanılabilecektir.

Kampanyaya dahil olan kartlar; İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart, MaxiPara Kartları

Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Opet/Sunpet istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 5 Ekim 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 18 Ekim 2021 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.