EkonomiGündem

İş Bankası duyurdu: 6 gün içinde yapılırsa para verilecek!

İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden duyuru yaptı. Henüz İş Bankası müşterisi olmayan kişiler için başlatılan kampanyanın detayları duyuruldu. Şubeye gitmeye gerek kalmadan İş Bankası müşterisi olanların tek seferde gerçekleştireceği ilk 200 TL ve üzeri alışverişte 200 TL MaxiPuan kazanacağı bildirildi. Peki, kampanyaya nasıl katılım sağlanır?

İş Bankası, İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle şubeye gitmeye gerek kalmadan nerede olursanız olun İş Bankası müşterisi olunabileceğini duyurdu. Söz konusu kampanya 31 Ekim tarihine kadar geçerli olacak.

İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olma adımları:

• NFC özelliği olan cep telefonunuza İşCep’i indirip ana ekranda yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıklayın.

• Sizi tanıyabilmemiz ve size en iyi hizmeti sunabilmemiz için karşınıza çıkacak kısa başvuru formunu doldurun.

• Yeni tip TC kimlik kartınızdaki çipi NFC uyumlu* telefonunuza taratın.

• Sonraki adımda “Yüz Tanımayı Başlat” butonunu tıklayın. Yüzünüzde hiçbir aksesuar olmadan yüzünüzü kameraya tanıtarak yüz biyometrisi doğrulamasını yapın.

• Ardından “Müşteri Temsilcisine Bağlan” butonuna tıklayın ve müşteri temsilcisi ile anında görüntülü görüşme yaparak müşteri olma sürecini tamamlayın.

• Cep telefonunuza gönderilecek geçici müşteri şifreniz ile hemen İşCep uygulamamızın kolay hizmetlerinden yararlanmaya başlayın, dilediğiniz ürünümüze başvurun.

• Esnaf/gerçek kişi tacir iseniz bireysel hesabın yanı sıra ticari hesabınızı da aynı zamanda açabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları ve İş Bankası Ticari Kredi Kartları

Kampanya koşulları:
• Kampanyadan 1 Mayıs-31 Ekim 2021 tarihleri arasında İşCep içerisinde yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olan ve İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler yararlanabilecektir.

• Kampanya kapsamında 31 Ekim 2021 tarihine kadar başvuru yapılan İş Bankası kredi kartı ile tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş gerçekleştirilmesi durumunda 200 TL MaxiPuan kazanılacaktır.

• Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

• Aidatsız kredi kartı başvuruları ve aidatsız İş Bankası kredi kartları ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Ödül kullanımı: Kampanya kriterlerine yerine getiren müşterilerimizin kazanmış oldukları MaxiPuanlar kriterlerin yerini getirildiği ayı takip eden ayın ilk 15 günü içerisinde yüklenecektir. MaxiPuanlar yüklenildikleri tarih itibari ile 10 gün süresince kullanılabilecek, kullanılmayan MaxiPuanlar ilgili sürenin sonunda geri alınacaktır. Yükleme anında kampanyaya dahil kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmekte olup yükleme işlemlerinin tamamlanmasının akabinde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.