Ekonomi

İş Bankası bankamatik kartı kullananları ilgilendiriyor: 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerli olacak!

İş Bankası müşterilerini ilgilendiren önemli bir açıklama yapıldı. Banka internet sayfası üzerinden alışverişlerinde bankamatik kartı kullanan müşterilerine 75 TL tutarında MaxiPuan hediye ediyor. 31 Mart tarihine kadar geçerli olacak olan kampanyadan ise şartları sağlayanlar faydalanabiliyor. Peki, İş Bankası alışveriş kampanyasının şartları nelerdir?

Bankalar müşterileri için çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. İş Bankası bankamatik kartı ile alışveriş yapan müşterileri için düzenlediği kampanyayı duyurdu. Banka kampanya açıklamasında, “17 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında Bankamatik Kartı’nızla Maximum Mobil’den seçeceğiniz 4 farklı sektörün her birinden tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapın 75 TL MaxiPuan kazanın!” ifadelerini kullandı. Peki, kampanya detayları nelerdir?
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “Kategori Seç” butonuna tıkladıktan sonra kampanya kapsamında alışveriş yapacağınız 4 farklı sektörü seçip “Katıl” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

 

Kampanyaya Detayları:

Kampanya kapsamında yalnızca sektör seçimi yapılıp katılım gerçekleştirildikten sonra gerçekleştirilen alışverişler dikkate alınacaktır. Sektörler seçildikten ve katılım sağlandıktan sonra seçilen sektörlerde değişiklik yapılması mümkün olamamaktadır. Kampanyaya dahil olan sektörlerin ikonları ve açıklamaları için lütfen tıklayınız.

Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilmesi için seçilen 4 sektörün her birinde tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir.

Seçilen 4 sektörün her birinde tek seferde 150 TL ve üzeri alışverişin tamamlanmasının ardından 75 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 75 TL’dir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

E-ticaret sektörü seçilmesi durumunda yapılacak işlemlerin e-ticaret işlemi olarak sayılabilmesi için listede yer alan işyerlerinde yapılması gerekmektedir. E-ticaret sektörüne dahil edilecek işlemlerin yapılabileceği işyeri listesi için lütfen tıklayınız. İlgili liste içerisinden gerçekleştirilen işlemler satın alınan ürün kategorisinin ait olduğu sektöre bakılmaksızın kampanya kapsamında e-ticaret olarak değerlendirmeye alınacaktır.

Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, Maxipuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

Ödül Kullanımı: Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar 7 Nisan 2021 tarihinde en son alışveriş yaptığınız kartınıza yüklenecek olup,MaxiPuanların son kullanma tarihi 17 Nisan 2021 (bu tarih dahil)’dir. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. Yükleme anında kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ek koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası bireysel Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: İş Bankası Kredi Kartları, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Cüzdan yüklemeleri, Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.