Gündem

İnsanlık dışı olay! Kızlarıyla aynı evde kaldı diye bacaklarından ters şekilde astılar

Endonezya'da 23 yaşındaki genç, sevgilisi ile aynı evde kalmaya başladı. Durumu öğrenen ailesi, genci bacaklarından ters bir şekilde astı. Yarım saat asılı kalan genç hastaneye kaldırıldı. 

Endonezya’da 23 yaşındaki Mario Natriti isimli genç, sevgilisi ile aynı evde kalmaya başladı. Durumu öğrenen ailesi, genci bacaklarından ters bir şekilde astı. Yarım saat asılı kalan genç hastaneye kaldırıldı.

Olay, Endonezya’nın Doğu Nusa Tenggara eyaletinde meydana geldi. Mario Natriti adlı genç, sevgilisi Desiana ile beraber aynı evde yaşamaya başladı. Desiana’nın ailesi, durumu öğrencince öfkelenerek kızlarını eve geri getirdi ve Natriti’yi bir tahta platforma ters şekilde astı. Gencin yaklaşık yarım saat o şekilde durduğu ve eve döndüğünde baş ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırıldığı belirtildi.

‘İŞKENCE EDİLMESİ GEREKEN BİR SUÇLU DEĞİL’

Gencin annesi Tujuh Juli Yuli, oğlunun bu şekilde bir cezaya çarptırılmasının ‘insanlık dışı bir uygulama’ olduğunu söyledi. Yerel medyaya konuşan anne, “Oğluma böyle bir hayvan gibi davranıldığını görünce ağladım. Sadece baş aşağı asılmakla kalmadı, aynı zamanda birkaç kez tokatlandı. Çocuğumun hakları için adalet bekliyorum. Bir hayvan gibi muamele gördü. Çocuğum, asılması, işkence edilmesi gereken bir suçlu değil” dedi.

Annenin polise görüntülerle birlikte şikayette bulunduğu kaydedildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu