Gündem

İngiltere Başbakanı koronavirüsten dolayı yoğun bakıma alındı

Alınan son dakika bilgisine göre İngiltere Başbakanı 56 yaşındaki Boris Johnson, koronavirüsten dolayı yoğun bakıma alındı. İngiliz basını durumun ağırlaştığını söylemesi üzerine Johnson'un Twitter hesabından konu ile ilgili açıklama gelmişti.

İngiltere Başbakanı 56 yaşındaki Boris Johnson, koronavirüsü test sonucunun pozitif çıkması üzerine karantinaya alınmıştı. Alınan son dakika bilgisine göre İngiltere Başbakanı Boris Johnson, koronavirüsten dolayı yoğun bakıma alındı.

DURUMUNUN İYİ OLDUĞUNU BİLDİRMİŞTİ
İngiliz basını, Londra’daki St Thomas Hastanesine kaldırılan İngiltere Başbakanı Boris Johnson’a oksijen tedavisi uygulandığını ve halen öksürük ve ateş görüldüğü belirterek, durumunun ağırlaştığını iddia etmişti. Söz konusu haberler üzerine Twitter hesabından açıklama yapan Johnson, “Dün gece doktorumun tavsiyesi üzerine hala koronavirüs semptomları yaşadığım için bazı rutin testleri yaptırmaya hastaneye gittim. İyi durumdayım ve ekibimle temas halindeyim, bu virüsle savaşmak ve herkesi güvende tutmak için birlikte çalışıyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

İlgili Makaleler