Genel

İngiliz Kraliyet Ailesi sarsılmaya devam ediyor! Kraliyette olay boşanma

Kraliyet Ailesi'nde gündem durulmuyor. İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in torunu Peter Phillips ve Kanadalı eşi Autumn Kelly boşanıyor!

İngiliz Kraliyet Ailesi’nde Prens Harry ve Meghan Markle’ın Kraliyetten ayrılma kararının ardından bir kötü haber daha geldi. Kraliçe II. Elizabeth’in en büyük torunu Peter Phillips ile Kanadalı eşi Autumn Kelly, 12 yıllık evliliklerini bitirmeye karar verdiler.

VELAYET ORTAK
İki çocuğu olan çift evliliklerini ortak velayette anlaşarak bitiriyor.
kraliyet

OŞANACAKLARINI GEÇEN YIL HABER VERDİLER
Çift adına yapılan açıklamada, boşanmanın “iki taraf ve çocukları için en iyi karar” olduğu duyuruldu. Açıklamada ayrıca Peter Phillips ve Autumn Kelly’nin dostluklarının süreceği de vurgulandı. Çiftin, Kraliçe II. Elizabeth’i geçen yıl boşanma kararları hakkında bilgilendirdiği ortaya çıktı. 2008 yılında evlenen çiftin çocuklarından Savannah dokuz, Isla ise yedi yaşında.

ELIZABETH’İN EN BÜYÜK TORUNU

42 yaşındaki Peter Phillips, Prenses Anne ve birinci eşi Mark Phillips’in oğlu. Peter Phillips, Kraliçe II. Elizabeth’in en büyük torunu. Phillips ve 41 yaşındaki eşi Autumn Kelly yıllarca Gloucestershire’da yaşamışlardı. Çiftin çocuklarının herhangi bir kraliyet unvanı yoktu.

MEGHAN VE HARRY KRALİYET’TEN AYRILDI

Sussex Dükü Harry ve Düşesi Meghan Markle, geçtiğimiz ay ekonomik açıdan bağımsız olmak ve daha rahat bir hayat sürmek amacıyla kraliyet ailesindeki üst düzey görevlerinden ayrıldıklarını açıklamıştı.
kraliyet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı