Ekonomi

ING Bank’tan şubeye gitmeden 3 ay geri ödemesiz 50 bin lira nakit

ING Bank tarafından e-Kerdi kampanyası duyuruldu ve bu kredi kampanyası kapsamında online başvuru ile 50 bin liraya kadar nakit verilebileceği ifade edildi. Ayrıca bu kredi kampanyasında 3 ay geri ödemesiz dönem bulunurken faizlerin yüzde 1,54’ten başladığı belirtildi.

3 AY GERİ ÖDEME YOK

ING Bank tarafından ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

ING’li olun ya da olmayın, Cepte Kredi ile %1,54’ten başlayan faizlerle ihtiyaç kredinize şubeye gitmeden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden başvurun. Üstelik 36 aya varan vade ve 3 ay erteleme seçeneği ile…

İster bütçenizi yormayacak faiz oranlarından yararlanın isterseniz Turuncu Ekstra nakit iade avantajıyla rahat rahat ödemenin keyfini çıkarın.

ÖRNEK ÖDEME 

50 bin lira kredi kullanıldığı zaman 36 ay ve yüzde 1,54 faiz oranı kapsamında 250 lira tahsis ücreti ve aylık ödeme 1914 lira oluyor.

BAŞVURU ŞEKLİ 

Başvuru yapacak olan vatandaşlar başvurularını aşağıdaki link üzerinden açılan sayfanın en altında bulunan ‘hemen başvur’ butonuna tıklayarak açılan sayfada formu doldurarak başvuru işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

KAMPANYA KOŞULLARI 

Bunun yanı sıra ING Bank tarafından ihtiyaç kredisi için koşullar da açıklandı. Bu doğrultuda kredinin koşulları şöyle:

Kredi kampanyamız, 3-36 ay vadeler arasında geçerli olup dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınır.

Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı %1,54 ile %2,39 arasındadır, ödeme performansınıza göre değişiklik gösterir.

Müşterimizseniz, ing.com.tr “Hemen Başvur”dan, ING İnternet Şubesi’nden ve ING Mobil’den kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Müşterimiz değilseniz, kredinizin onaylanmasının ardından, şubeye gitmeden evraklarınızı kurye aracılığı ile tamamlayıp kredinizi kullanabilirsiniz.

3 ay erteleme kampanyası 5.001-50.000 TL arasındaki tutarlar için ve 36 ay vadeye kadar uygulanır. 36 ay seçeneğinde 3 ay erteleme ile 33 ay vade üzerinden ödeme planı oluşturulur. Bu kampanyadan, 31 Aralık 2020’ye kadar yararlanabilirsiniz.

Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi nakit iade özelliği bankamızdan %1,54 ve altı faiz oranı ile kredi kullanan müşterilerimiz için geçerli olmayacaktır. ING Kredi noktalarından yapılan alışverişler için kullanılan kredilerde başka koşullar geçerlidir.

%1,54 faiz oranından kredi notu 1850 ve üzeri olan müşteriler faydalanır. Belirtilen faiz oranları 3.000-50.000 TL arası tutarlar için 3 – 36 ay vade arasında geçerlidir. Vade süresi en az 90 gün olmalıdır. ING müşterisi olmayanlar için kimlik teyit süreci şubeye gitmeden kurye ile tamamlanabilir. ING, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi ve başvuru için TIKLAYIN.