EkonomiGündem

ING Bank kartı olanlar dikkat: Yüklenen para kadar hediye verilecek!

ING Bank, resmi internet sitesi üzerinden açıklama yaptı. Banka açıklamasında İstanbulkart’ı olan müşterilerine özel kampanyasını duyurdu. Kampanyaya katılanlar yüklediği para değerinde hediye kazanacak. Yapılan açıklamada, ING Kredi Kartı veya vadesiz hesaplardan İstanbulkart’a yapılan ilk bakiye yüklemesi kadar hediye kazanılacağı belirtildi. Kampanyanın 31 Mayıs’a kadar süreceği açıklandı.

ING BANK İSTANBULKART KAMPANYASI DETAYLARI;

09 Mayıs 2022 -31 Mayıs 2022 tarihleri arasında ING Kredi Kartı veya vadesiz hesaplardan İstanbulkart’a yapılan ilk bakiye yüklemesi kadar hediye kazanılır. Vadesiz hesaplardan yapılan işlemlerden hediye kazanılabilmesi için Turuncu Ekstra programına kayıtlı olunması gereklidir.

Bir müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir ve kazanılacak hediye tutarı ilk yükleme kadar olur. En fazla 50 TL değerinde hediye kazanılabilir.

İlk yüklemenin vadesiz hesaplardan yapılması durumunda nakit hediye, kredi kartından yapılması durumunda ise bonus hediye kazanılır.

Kampanya tarih aralığında hem vadesiz hesap hem de kredi kartı ile yükleme yapılması durumunda ilk hangi yükleme yapıldı ise o dikkate alınır ve sadece birinden hediye kazanılabilir.

İlk yükleme dikkate alınarak nakit iade veya bonus yüklemesi 8 Haziran 2022 tarihinde gerçekleşir. İlgili tarihte nakit iade için geçerli vadesiz hesap, bonus yükleme için ise açık kredi kartı bulunması gerekir.

Kampanyaya dahil ING Kredi Kartları: ING Bonus Kart, ING Pegasus Plus Kart, ING Pegasus Bol Bol Classic Kart ve ING Pegasus Bol Bol Premium Kart’tır. Ticari özellikli kredi kartları, banka kartları ve ING Light Kart kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında banka kartı ile vadesiz hesap üzerinden yapılan yükleme işlemlerinde nakit iadeden faydalanabilmek için müşterinin Turuncu Ekstra programına kayıtlı olması gerekir. Turuncu Ekstra programında ING Mobil üzerinden Turuncu Ekstra menüsüne tıklanarak kayıt olunabilir. İlk yükleme öncesi Turuncu Ekstra programına dahil olmayan müşteriler nakit iade hakkı kazanamaz.

Kampanyadan ING personeli yararlanamaz.