Kamu

ING Bank başvuran herkese 3 ay ertelemeli kredi verdiğini duyurdu!

ING Bank ING’li olsun olmasın başvuran herkese 3 ay ertelemeli kredi vereceğini duyurdu. Bankadan yapılan açıklamada, “ING’li olun ya da olmayın, Cepte Kredi ile %1,49’dan başlayan faizlerle ihtiyaç kredinize şubeye gitmeden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden başvurun.” İfadeleri kullanıldı.

Türkiye’de corona virüsü pandemisi döneminde pek çok vatandaş ekonomik zorluk yaşıyor. Bu nedenle bankalar peş peşe kredi açıklamaları yapıyorlar. ING Bank resmi sayfası üzerinden yaptığı açıklama ile 3 ay ertelemeli kredi fırsatını duyurdu. Banka kredi açıklamasında, ING’li olsun olmasın başvuran herkesin krediden yararlanabileceğini söyledi.

ING BANK kredi açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

ING’li olun ya da olmayın, Cepte Kredi ile %1,49’dan başlayan faizlerle ihtiyaç kredinize şubeye gitmeden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden başvurun. Üstelik 36 aya varan vade ve 3 ay erteleme seçeneği ile…

İster bütçenizi yormayacak faiz oranlarından yararlanın isterseniz Turuncu Ekstra nakit iade avantajıyla rahat rahat ödemenin keyfini çıkarın.
ING Bank’tan 10.000 TL kredi alan bir vatandaş 36 ay vade ile ayda 379 TL taksitle ödeyebilir.
Kredi koşulları

Kredi kampanyamız, 3-36 ay vadeler arasında geçerli olup dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınır.
Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı %1,49 ile %2,39 arasındadır, ödeme performansınıza göre değişiklik gösterir.

Müşterimizseniz, ing.com.tr “Hemen Başvur”dan, ING İnternet Şubesi’nden ve ING Mobil’den kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Müşterimiz değilseniz, kredinizin onaylanmasının ardından, şubeye gitmeden evraklarınızı kurye aracılığı ile tamamlayıp kredinizi kullanabilirsiniz.

3 ay erteleme kampanyası 5.001-50.000 TL arasındaki tutarlar için ve 36 ay vadeye kadar uygulanır. 36 ay seçeneğinde 3 ay erteleme ile 33 ay vade üzerinden ödeme planı oluşturulur. Bu kampanyadan, 31 Aralık 2020’ye kadar yararlanabilirsiniz.

Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi nakit iade özelliği bankamızdan %1,49 ve altı faiz oranı ile kredi kullanan müşterilerimiz için geçerli olmayacaktır. ING Kredi noktalarından yapılan alışverişler için kullanılan kredilerde başka koşullar geçerlidir.

%1,49 faiz oranından kredi notu 1850 ve üzeri olan müşteriler faydalanır. Belirtilen faiz oranları 3.000-50.000 TL arası tutarlar için 3 – 36 ay vade arasında geçerlidir. Vade süresi en az 90 gün olmalıdır. ING müşterisi olmayanlar için kimlik teyit süreci şubeye gitmeden kurye ile tamamlanabilir. ING, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkını saklı tutar.