Ekonomi

İlk kez Akbank hesabı açanlar kazanacak: Duyuru yapıldı, 500 TL…

2023 Yılında da bankaların kampanya yarışları devam ediyor. Bu kapsamda Akbank internet sitesi üzerinden duyuruda bulundu. Yapılan duyuruda, ilk kez Akbanklı olanlara 500 TL İndirim kodu verilecek.

 

Akbank Akbank Mobil’den Akbanklı olanlara Teknosa harcamalarında indirim verecek. Bu kapsamda yapılan açıklamada, “Faydalanmak için “1008TEKNOSA500” davet kodu ile hemen Akbank Mobil’den Akbanklı olun Teknosa’da 2.000 TL harcamaya 500 TL İndirim kodu kazanın.” İfadeleri kullanıldı.

Kampanya koşulları şöyle açıklandı:


Kampanya kapsamında 1008TEKNOSA500 davet kodu ile Akbank Mobil’den ilk kez Akbanklı olan müşteriler, elde edecekleri indirim kodlarıyla Teknosa.com ve Teknosa Mağazaları’ndan yapacakları 2.000TL ve üzeri alışverişlerde 500TL indirim kazanacaktır.

Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden “1008TEKNOSA500” davet kodunu kullanarak yapılan başvurular için geçerlidir.

Kampanyadan sadece Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar yararlanabilir.

Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir.

Kampanyadan “1008TEKNOSA500” davet koduyla ilk kez Mobil üzerinden Akbanklı olan herkes yararlanabilecektir. “1008TEKNOSA500” davet kodu girilmeden ilerlenen Akbanklı olma süreçlerinde kampanyaya katılım yapılamayacaktır.
Mobil üzerinden Akbanklı olmak ve kampanyadan yararlanabilmek için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklanması ve davet kodu alanına “1008TEKNOSA500” kodunu yazarak ilerlenip müşteri olunması önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Kampanya kapsamında hak kazanılan Teknosa indirim kodu, müşterinin “1008TEKNOSA500” davet kodu ile Akbanklı olma süreci tamamlandıktan sonra SMS ile müşteriye gönderilecektir.

İndirim kodlarının kullanılması için aktifleştirilmesi gerekmektedir. Aktifleştirme işlemi için TKNS boşluk kazanılan kodun 7889’a SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanyadan yararlanabilmek için Teknosa.com’da hesabına login olunmalı ve sepet adımına gidilerek ilgili kampanyanın seçilmesi gerekmektedir. Sonrasında indirim otomatik olarak uygulanacaktır.

Teknosa Mağazalarında kod aktifleştirildikten sonra kasada cep telefonu söylenerek indirimden yararlanılabilir.

Kodlar müşteriye özel olup, bir kez kullanılabilir.

Kampanya sadece bireysel müşterilere özeldir.

İndirimin kullanılabilmesi için sepette Apple, Monster, Dyson, markalı ürünler, Sony PlayStation 5 Oyun Konsolu, Microsoft Xbox Series X&Series S Oyun Konsolu, Airfryerlar, SSD, HDD ve Dijital Kartlar olmamalıdır.
Kampanya teknosa.com üzerinde satıcısı Teknosa olan ürünlerde geçerlidir.

Kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez.

İletilen kampanya indirim kodları 31.03.2023 tarihine kadar geçerlidir.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi, Teknosa indirim kodlarını kaybetmesi halinde başvuru geçersiz sayılır.

İndirim kodlarının kaybedilmesi halinde Akbank ve Teknosa A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.

Detaylı bilgi için: teknosa.com, akbank.com, 0850 222 55 99, 444 25 25.

Kampanya 16 Ocak – 16 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Akbank ve Teknosa İç ve Dış Tic A.Ş. her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Kampanya Koşulları’nda herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.