İzmir HaberleriPolitikaYerel Haberler

İl Başkanı Aslanoğlu: “Aynı Yönetimle Yeni Hedef İçin Hazırlanıyoruz” 

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, il yönetim kurulu toplantısında yeni görev dağılımlarını açıkladı ve yöneticilere başarılar diledi. Aslanoğlu, İzmir örgütünün CHP'yi iktidara taşıyacak lokomotif olacağını vurgulayarak, iktidara hazırlık çalışmalarına başladıklarını belirtti.

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir il Yönetim Kurulu, il başkanı Şenol Aslanoğlu başkanlığında yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, il yönetim kurulu üyelerinin yeni görev dağılımları da yapıldı. Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, yapılan yönetim kurulu toplantısında il yönetimindeki yeni görevlendirmeler hakkında yönetim kurulunu bilgilendirerek, il yöneticilerine yeni görevlerinde başarılar diledi. 

İktidarın Lokomotifi İzmir Örgütü Olacak  

Toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan Aslanoğlu, CHP İzmir il yönetimi olarak başarılı bir yerel seçim dönemi geçirdiklerini ve uyum içinde çalışmanın karşılığını aldıklarını ifade ederek “İl Yönetim Kurulu’ndaki tüm arkadaşlarımla birlikte şimdi iktidara hazırlık çalışmalarına başlıyoruz. Yapılacak ilk seçimde CHP’ye iktidarı getirecek lokomotif örgüt İzmir olacaktır. İzmir il yönetimimiz de bu çalışmaların planlayıcısı ve icracısı olacak.   Kendi içimizde, iktidar çalışmalarımızı hızlandıracak bir görev dağılımı değerlendirmesi yaparak, yönetim kurulumuzda görev değişikliklerini yaptık. Yeni görevlendirmelerin örgütümüze ve İzmir’imize hayırlı olmasını diliyorum. Tüm arkadaşlarımla İzmir’in bize verdiği desteğe layık olmak için çalışmaya ve tüm İzmir örgütümüzle koordinasyonumuzu en üst seviyede tutmaya devam edeceğiz.” Dedi.