Gündem

İkranur’un babasından tüyler ürperten sözler! ‘Bunu gördü ve öldürüldü’

Giresun’un Bulancak ilçesinde kaybolan 7 yaşındaki İkranur Tirsi’nin cansız bedeni dere yatağında bulunmuştu. İkranur'un ölümüyle ilgili cinayet şüphesi üzerine özel ekipler tarafından çok yönlü çalışma devam ediyor. "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programına canlı bağlantı ile katılan İkranur'un babası kızının öldürüldüğünü savundu. Acılı baba "Bir yanlış yapıldı, İkranur bunu gördü ve öldürüldü. Konuşacağı için öldürülmüş olabilir" dedi.

Giresun’un Bulancak ilçesinde 6 gün önce kaybolan 7 yaşındaki İkranur Tirsi’nin cansız bedeni evine 7 kilometre mesafede dere yatağında bulunmuştu. İkranur’un ölümüyle ilgili cinayet şüphesi üzerine özel ekipler tarafından çok yönlü çalışma sürdürülüyor. “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına canlı bağlantı ile katılan İkranur’un babası kızının öldürüldüğünü savunarak, “Bir yanlış yapıldı, İkranur bunu gördü ve öldürüldü. Konuşacağı için öldürülmüş olabilir” dedi.

Giresun’un Bulancak ilçesinde 6 gün önce kaybolan ve 30 Haziran’da cansız bedeni evine 7 km mesafede dere içinde bulunan 7 yaşındaki İkranur Tirsi’nin ilk otopsi raporuna göre derede boğularak öldüğü belirlendi.

Küçük kızın boğulduğu deredeki su seviyesinin çok düşük olması, üzerindeki elbiselerinde derede sürüklenme ibaresinin olmaması minik kızın derede birileri tarafından boğulduğu şüphesi uyandırıyor. “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına katılan İkranur’un babası da kızının öldürüldüğünü savundu.

‘DERENİN YANINDAN BİZ GEÇTİK’

Canlı bağlantı ile programa bağlanan babaya, Müge Anlı “O dere daha önce aranmış mıydı?” sorusunu yöneltti. Acılı baba, “Dere aranmadı da derenin yanından biz geçtik, emniyet personeli ve akrabalarımla da geçtik ama biz bir şey görmedik derenin üst tarafları arandı dereye en son girildi” şeklinde cevap verdi.

Babanın ardından konuşan babaanne, İkranur’un o dereye kendinin inme şansı olmadığını yetişkinlerin bile tek başına inemeyeceğini ifade eti.

“KONUŞACAĞI İÇİN ÖLDÜRÜLMÜŞ OLABİLİR”

Öte yandan çocuğun görmemesi gereken bir şeyi gördüğünü düşünen aile “Bir yanlış yapıldı, İkranur bunu gördü ve öldürüldü” dedi. Aynı zamanda baba; “Konuşacağı için öldürülmüş olabilir” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler