Ekonomi

İkinci el dükkan fiyatlarına Yapı Kredi Bankası’ndan yeni soluk: 43 metrekarelik dükkan 45 bin TL’den satışa sunuldu!

Intengo platformu ile anlaşmaya varan Yapı Kredi Bankası, Şanlıurfa ve Mardin illerinde bulunan icralık gayrimenkuller için yeni ihaleler düzenlediğini duyurdu.

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN ŞANLIURFA’DA SATILIK DÜKKAN İLANI!

Yapı Kredi Bankası Intengo platformu üzerinden düzenlemiş olduğu yeni ihalede Şanlıurfa ilinin Eyyübiye ilçesinde bulunan icralık bir gayrimenkulü satışa çıkardığını bildirdi. Banka, yeni ihalesi kapsamında dükkan nitelik bir gayrimenkulü fiyat teklifine açmış olduğunu belirterek ayrıntıları paylaştı.

Yapı Kredi Bankası’nın Intengo aracılığı ile fiyat teklifine açmış olduğu icralık dükkanın toplam kullanım alanı 43 metrekare olarak ölçüldü. Banka ihale kapsamında sunulabilecek olan minimum fiyat teklifinin 45 bin TL, ihale katılım bedelinin ise 2 bin 250 TL olduğunu bildirdi.

YAPI KREDİ BANKASI’NAN MARDİN’DE SATILIK DÜKKAN İLANI!

Yapı Kredi Bankası Intengo platformu üzerinden düzenlemiş olduğu yeni ihalede Mardin ilinin Kızıltepe ilçesinde bulunan icralık bir gayrimenkulü satışa çıkardığını bildirdi. Banka, yeni ihalesi kapsamında dükkan nitelik bir gayrimenkulü fiyat teklifine açmış olduğunu belirterek ayrıntıları paylaştı.

Yapı Kredi Bankası’nın Intengo aracılığı ile fiyat teklifine açmış olduğu icralık dükkanın toplam kullanım alanı 24 metrekare olarak ölçüldü. Banka ihale kapsamında sunulabilecek olan minimum fiyat teklifinin 100 bin TL, ihale katılım bedelinin ise 5 bin TL olduğunu bildirdi.

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN MARDİN ARTUKLU’DA SATILIK DÜKKAN İLANI!

Yapı Kredi Bankası Intengo platformu üzerinden düzenlemiş olduğu yeni ihalede Mardin ilinin Artuklu ilçesinde bulunan icralık bir gayrimenkulü satışa çıkardığını bildirdi. Banka, yeni ihalesi kapsamında dükkan nitelik bir gayrimenkulü fiyat teklifine açmış olduğunu belirterek ayrıntıları paylaştı.

Yapı Kredi Bankası’nın Intengo aracılığı ile fiyat teklifine açmış olduğu icralık dükkanın toplam kullanım alanı 50 metrekare olarak ölçüldü. Banka ihale kapsamında sunulabilecek olan minimum fiyat teklifinin 90 bin TL, ihale katılım bedelinin ise 4 bin 500 TL olduğunu bildirdi.