Gündem

İki kızını öldürüp intihar etti

Adana'nın Kozan ilçesinde dönercilik yapan Fatih Cengiz isimli şahıs yasak aş yaşadığı H.C. yüzünden evde tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine cinnet geçiren Fatih Cengiz 21 yaşındaki Kader Cengiz 19 yaşındaki Zahide Cengiz'i silahla öldürerek intihar etti. Eşi Zahide Cengiz'i ise yaraladığı öğrenildi.

Adana’nın Kozan ilçesinde Evşen Sokakta yaşayan ve dönercilik yapan Fatih Cengiz saat 17.00 sıralarında evine geldi. Yasak aşk yaşadığı H.C. yüzünden eşi ve çocukları ile tartışan Fatih Cengiz tartışmanın büyümesi üzerine cinnet geçirerek kızı Kader Cengiz (21), Hüsne Cengiz (19)’i ve eşi Zahide Cengiz’i silahla vurarak intihar etti.

KIZ KARDEŞLER HAYATINI KAYBETTİ

Meydana gelen olayda yerine gelen çok sayıda polis ve sağlık ekibi anneyi yaralı olarak Kozan devlet hastanesine ardından Adana Şehir hastanesine kaldırırken kızları Kader Cengiz ve Hüsne Cengiz evin önünde can verdi. Evde bulunan Oğlu Emre Cengiz kaçarken, ve kız kardeşi Nesrin Cengiz komşulara sığındı. Babanın hayatını kaybetmesi üzerine küçük kız gelen sağlık ekipleri ile birlikte hastaneye annesinin yanına gitti. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma sürüyor.

Eşini yaralayıp iki kızını öldüren adamın olayı yasak aşk yaşadığı kadın yüzünden ailesiyle tartışması sonrası gerçekleştirdiği öğrenildi.

MUHTAR SEVİLEN AİLE OLDUKLARINI SÖYLEDİ

Öte yandan, Kozan Ağlıboğaz Mahallesi Muhtarı Cengiz Büyüköztürk ailenin kendi halinde güleç yüzlü ve efendi bir aile olarak tanıdıklarını çevreden sevildiklerini kaydetti.

Etiketler

İlgili Makaleler