Magazin

İki çocuğunu bırakıp kaçan kadına Esra Erol ateş püskürdü!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı programa katılan Bekir Yücel, iki çocuğunun annesi olan karısı Büşra Yücel’in evdeki 52 bin TL’yi alarak Ferdi Mengütay isimli kişiye kaçtığı iddiasıyla canlı yayına çıktı.

6 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU ANNESİNE 3 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU İE OTOGARDA BIRAKTI
İddiaların ardından Büşra’nın 6 yaşındaki çocuğunu annesine, 3 yaşındaki çocuğunu da otogarda bırakıp gitmesi herkesi çileden çıkardı. Esra Erol’un muhabiriyle röportaj yapan birçok komşusu ise Büşra’nın çocuklarına şiddet uyguladığı hatta sokakta yatırdığını iddia etti.

“TEKRARDAN GÖRÜŞMEYE BAŞLADIM”
İddiaların ardından canlı yayına çıkan Büşra ise “Ben, evi ayırdıktan sonra Bekir’den gerçekten soğudum. Programda anlatamadığım şeyler var. Ben Polat’ı 10 yıldır tanıyorum, 2 aydır da kendisiyle görüşüyorum. Evlenmeden önce görüşmüştüm, ailem istemiyor diye ayrılmıştım. Sonradan tekrar görüşmeye başladım” dedi.

ESRA EROL SİTEM ETTİ
Büşra, dün yeniden canlı yayına çıkınca annesi arayarak gözyaşları içinde kızına sitem etti. Çocuklarını bırakıp başka birine kaçan annenin isyanı Esra Erol’u da sinirlendirdi. Türk kadınından ve evliliklerinden bahseden Erol, Büşra’ya şu sözlerle veryansın etti: Kocasının da kendisini aldattığını ileri süren Büşra, Esra Erol’un kendisini dinlemediğini ve inanmadığını söyledi. Büşra’nın söyledikleri karşısında sinirlenen Esra Erol ise “Bu koltuğa oturduğunda ‘Kocam bana ihanet ediyor ve ben bu adamdan boşanamıyorum’ demeni çok isterdim. Kocanla mutsuzsan Polat’a kaçmak zorunda mısın ya? Kocasıyla mutsuz olan yerine birisini bulduğundan ona mı kaçacak? Bu ne kadar iğrenç bir şey ya ben utanıyorum. Kadın olarak da utanıyorum Büşra. Sakın gittiğiniz adamları kendinize güç olarak almayın. Kocan bunları yaptıysa aslanlar gibi git boşan. Ona ihtiyacın mı var? Çalışıyorum, paramı kazanıyorum diyorsun niye biriyle gidiyorsunuz siz hepiniz ya.”

“ÇOCUKLARINI YANINA ALABİLİRDİN”
“Kendine yeni hayat kurabilecek cebinde paran da var. Niye gitmenin sebebi Polat? Bunları Polat’sız da yapabilirdin. Çocuklarını yanına alıp yeni bir hayata başlayabilirdin. Bunu yapan binlerce kadın var ya. Benim evliliğimde bütün sorumlulukları kocamla beraber mi alıyorum sanıyorsun. Günde 15-16 saat yaşıyorum bir fiil yatmadan, ayaklarımı uzatmadan. Bu sadece benim için değil bunu yapan binlerce kadın var. Çocuklarımızın okulu, masrafları, ihtiyaçları, dersleri, ekstraları, eğitimleri… Bunları kocalarımız falan yapmıyor. Zaten beklemiyorum da. Bunları ben yapıyorum. O çocukları yetiştirecek olan kişi biziz. Ben bu sorumluluğu alıyorum. Dönüp de ‘Eşime sen niye bunu yapmıyorsun’ demem. ‘Bunu yapar mısın’ derim, yapar. Yapmıyorsa da o yapmadığı için kenara çekilmem, ben yaparım. Çünkü ben çocuklarım için yaşıyorum ve bir çok kadın çocukları için yaşıyor.”

ALKIŞ TUFANI KOPTU
Esra Erol’un programın son anlarında söylediği sözler stüdyoda alkış tufanı koparırken Büşra ise sessiz kalmayı tercih etti.

Bir cevap yazın