Gündem

İdlib’den acı haber! Tuğgeneral kalp krizi sonucu şehit oldu!

İdlib'ten herkesi üzen bir son dakika bilgisi geldi. Milli Savunma Bakanlığı Tuğgeneral Sezgin Erdoğan'ın İdlib'te geçirdiği kalp krizi nedeniyle şehit olduğunu açıkladı.

Milli Savunma Bakanlığı yaptığı bir son dakika açıklamasıyla, Tuğgeneral Sezgin Erdoğan’ın görev için bulunduğı İdlib’de geçirdiği kalp krizi sonucu şehit olduğunu duyurdu.

MSB, “Tuğgeneral Sezgin Erdoğan, İdlib harekât bölgesinde 09 Eylül 2020 tarihinde görevi esnasında rahatsızlanmış, derhal hastaneye kaldırılmış ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur.” açıklamasında bulundu.

MSB’nin yayınladığı açıklama şöyle:

Kahraman silah arkadaşımız Tuğgeneral Sezgin Erdoğan, İdlib harekât bölgesinde 09 Eylül 2020 tarihinde görevi esnasında rahatsızlanmış, derhal hastaneye kaldırılmış ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu