Gündem

İdlib’teki saldırıda yaralanan asker konuştu!

İdlib'teki hain hava saldırısı sonucu 33 askerimiz şehit olmuş 32 askerimiz de yaralanmıştı. Türkiye acı bir haberle kahrolurken İdlib'te yaralanan ve tedavi altında olan askerlerimizden biri konuştu. Yaralanan asker Kozanlı Uzman Çavuş Zafer Ayhan sosyal medyadan mesaj gönderdi.

İdlib’deki saldırıda yaralanan Kozanlı Uzman Çavuş Zafer Ayhan sosyal medyadan mesaj gönderdi. Hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilen Kozanlı Uzman Çavuş Zafer Ayhan “iyileşip görevime geri döneceğim” dedi.

TEDAVİ ALTINDALAR
İdlib’de 33 askerin şehit olduğu hain saldırıda yaralanan askerlerden iki uzman çavuşun Kozanlı olduğu öğrenildi. Kozan Taş Mahallesi’nde ikamet eden Zafer Ayhan ile Güneri Mahallesi’nde ikamet eden Sefa Öztürk’ün Hatay’da hastanede tedavi altına alındıkları hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

“GÖREVİME DEVAM EDECEĞİM”
Uzman Çavuş Zafer Ayhan’ın sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak sevenlerine selam gönderdi. Uzman çavuş yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:”Allah’a şükür kırıklar ile atlattık. Değerli abilerim ablalarım silah arkadaşlarım herkese tek tek dönüş yapamıyorum durumum malum, anlayışınız düşünceniz için teşekkür ediyorum. En kısa sürede iyileşip görevime devam edeceğim inşallah.”