Gündem

İdlib’te şehidin hamile eşinden mesaj!

İdlib'te hain hava saldırısı sonucu şehit olan 34 askerlerimizden biri olan şehit olan Uzman Onbaşı Şükrü Elibol'un (27) 8 aylık hamile eşi Özlem Elibol, sosyal medya üzerinden eşine yazdığı mesajla yürekleri dağladı.

Suriye’nin İdlib kentine yapılan hava saldırısı sonucu 34 askerimiz şehit oldu. Şehit olan askerimizden Uzman Onbaşı Şükrü Elibol’un (27) eşinin 8 aylık hamile olduğu öğrenildi.

“HEM ANNE HEM BABA OLACAĞIM”
Suriye’nin İdlib kentinde rejim güçleri tarafından düzenlenen hava saldırısında , 8 aylık hamile eşi Özlem Elibol, sosyal medya üzerinden “Emanetine hem anne, hem baba olacağım, güçlü olacağım. Sen hep bizimlesin biriciğim” paylaşımda bulundu. Acılı eşin paylaşımı yürekleri dağladı.

2 YIL ÖNCE EVLENMİŞLER
Suriye’nin İdlib kentinde rejim güçleri tarafından düzenlenen hava saldırısında şehit olan Uzman Onbaşı Şükrü Elibol, 3 gün önce memleketi Samsun’un Alaçam ilçesi Umutlu Mahallesi’nde düzenlenen törenle toprağa verildi. Şehidin 2 yıl önce hayatını birleştirdiği 8 aylık hamile eşi Özlem Elibol, sosyal medya hesabında duygu dolu bir paylaşımda bulundu.

Şehit eşinin cenaze töreni ve mezarının fotoğraflarını paylaşan Özlem Elibol, “Ah canım benim, sen nasıl bir melektin ki tertemiz kalbin, bana sevgiyle bakan gözlerin vardı. Rabbim bizi o kadar çok sevmiş ki ;mübarek üç aylarda kandil gecesi sana şehadet şerbetini içmeyi, bana da şehit eşi olmanın gururunu nasip etti. Emanetine hem anne, hem baba olacağım, güçlü olacağım, sen hep bizimlesin biriciğim” ifadelerine yer verdi. Acılı şehit eşinin paylaşımı yürekleri dağladı.