Magazin

İddialı diziden şoke eden karar: Final yapacak!

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına geçen iddialı diziden kötü haber geldi. Kara Tahta dizisi istenilen reytinglere ulaşamayınca final kararı aldı. Dizinin final yapacağı tarih de belli oldu.

Başrollerinde Miray Daner ve Furkan Andıç’ın yer aldığı Kara Tahta dizisi final yapacak. Dizi, 30 Mart Çarşamba akşamı TRT 1’de izleyiciyle buluşmuştu. Reytinglerde istenilen başarıyı göremeyen Kara Tahta’dan final kararı geldi. Bu durumu Miray Daner de geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile doğruladı.

FİNAL YAPACAK

Daner yaptığı açıklamada, “Dizinin final yapacağı doğru ancak güzel bir finalle bitirmek istediğimiz için final kararı ötelendi” dedi. Kara Tahta dizisi bu akşam 10. bölümüyle TRT 1’de olacak. Dizinin 13. bölümünde final yapması bekleniyor.

KARA TAHTA DİZİSİ KONUSU

Kara Tahta dizisinde, Atlas (Furkan Andıç) ve Irmak’ın (Miray Daner) yarım kalmış aşk öyküsü konu ediliyor. Atlas’ın lise döneminde aşık olduğu Irmak yıllar sonra tanıştıkları lisede meslektaşı olarak karşısına çıkar. Atlas eski aşkı Irmak’la yüzleşmek zorunda kalır.