Magazin

İddialı diziden şaşırtan karar: Final yapacak!

Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan diziden kötü haber geldi. Yaz dizisi olarak başlayıp da yeni sezonda da devam eden Ada Masalı dizisi final yapacak. Reytinglerde istenilen başarıya ulaşamayan Ada Masalı dizisi final kararı aldı. Dizinin final tarihi de belli oldu.

Sevilen dizi Ada Masalı’ndan final kararı geldi. Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi için kanalın ısrarlı tutumu nedeniyle final ihtimali hep arka planda kaldı. Ada Masalı dizisinin retingleri bir süredir düşüşe geçmişti. Son olarak gün değiştirerek çarşamba gününe alınan dizinin reytinglerdeki düşüş durdurulamadı.

ADA MASALI NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizinin 25. bölümde final yapması kararı alındı. Bu karar ile birlikte geriye sadece 3 bölüm kaldı. Çekimleri İzmir Seferihisar’da devam eden dizi için ekip son bölümlerin çekmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Ada Masalı dizisinde başrol oyuncularının uyumu ve enerjileri de daima akılda kalacak kadar etkili oldu. Dizinin 22 bölümü yayınlandı ve 24 Kasım akşamı da 23. bölüm ekrana gelecek. Ada Masalı dizisi 8 Aralık Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan 25. bölüm ile birlikte son kez izleyicilerle buluşacak.