Magazin

İbrahim Tatlıses oğlundan şikayetçi oldu!

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses sosyal medya hesab İnstagram'dan aile srlarını ifşa edden birinin olduğunu e onu bulacağını duyurmuştu. Oğlu Ahmet Tatlı'nın aile sırlarını ortaya çıkardığını öğrenen İbrahim Tatlıses oğlundan şikayetçi oldu.

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses sosyal medya hesabı İnstagram’dan aile sırlarını ifşa eden bir köstebeğin olduğunu duyurdu. Bunun üzerine aile sırlarını ifşa edenin peşine düştüğünü duyuran Tatlıses oğlundan şikayetçi oldu.

“ÇOK DA SEVİYORUM BE”

Türkücü İbrahim Tatlıses, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, aile sırlarını ifşa eden köstebeğin peşine düştüğünü söylemişti. Yazlığında bulunan Tatlıses, “İçimizdeki köstebeğe ulaşmaya az kaldı. Bence ben onu bulmadan o kendini açık etse de, o da bizde rahatlasak ama yakınım biliyorum tam emin olmam gerek! Vebal almak istemiyorum. Çok da seviyorum be arkadaş neden?” ifadelerini kullanmıştı.

İbrahim Tatlıses’in, bu paylaşımdan sonra oğlu Ahmet Tatlı’dan, aile sırlarını dışarıya sızdırdığı iddiasıyla şikayetçi olduğu öğrenildi. Tatlı ifade vermek için emniyete gitti, Tatlıses de o sırada karakoldaydı.

Magazincilere görüntü vermek istemeyen İbrahim Tatlıses, arka kapıdan çıkarak uzaklaştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu