Teknoloji

Huawei telefon satın alan kullanıcılar için hediye açıklaması yapıldı: Son tarih 31 Mart!

Huawei mağazalarından akıllı telefon alan vatandaşlar için hediye açıklaması yapıldı. Şirketten gelen bilgilere göre, 31 Mart tarihine kadar P smart 2021 akıllı telefon satın alan müşterilere tam kablosuz kulaklıklarından FreeBuds 3i hediye edilecek. İşte kampanya hakkında detaylar…

Huawei mağazalarından P smart 2021 akıllı telefon satın alan kullanıcılar,kablosuz kulaklık hediyesini kazanacaklar. 699 TL değerindeki kulaklıklar için 31 Mart tarihine kadar telefon satın alımını gerçekleştirmek gerekiyor. Peki, FreeBuds 3i kulaklıkların özellikleri nelerdir?

Huawei FreeBuds 3i kulaklık özellikleri:

Gürültü Önleme Konusunda İddialı

Ergonomik tasarımı ile rahat ve güven kullanım sunan, FreeBuds 3i, 4 farklı boyutta sahip silikon uçları ile daha iyi ses, daha fazla konfor imkanı sağlar.

Dış ve iç mikrofonu ortam gürültüsünü engellemek için uyum içerisinde çalışır. HUAWEI FreeBuds 3i, kullanırken aldığınız keyfi arttırmak için daha önce karşılaşmadığınız bir gürültü önleme deneyimi sunar.

HUAWEI FreeBuds 3i, gürültü seviyesini 32 dB1’e kadar düşürerek ideal bir dinleme ortamı yaratır. Yüksek kaliteli müzik dinlerken ya da ve sevdiğiniz filmi kulaklıkla dinlerken, anın tadını çıkarmanızı sağlar.

dışarıya bakan iki mikrofonla birlikte gelir ve içe doğru üçüncü bir mikrofon, arama kalitesini daha da artırmak için kulaklarınızdaki sesi alır. Söylemek istediklerinizin, gürültüde kaybolmasına izin vermez.

HUAWEI FreeBuds 3i’nin gerçek ve dengeli ses sunmak için özenle ayarlanmış yüksek hassasiyetli diyaframı ve güçlü bas veren 10 mm büyük dinamik sürücüleri ile kulaklarınızdaki her sesin netliğini hissetmenizi sağlar.

Şarj kutusu açılırken, otomatik bir pop-up penceresi2 açılır, HUAWEI FreeBuds 3i ile cihazınız eşleştikten sonra keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Eşleştirme sırasında batarya seviyesi kolaylıkla görülebilir.

Kulakiçi kulaklıklar çıkarıldığında, çalma duraklar ve tekrar takıldığıda ise çalmaya devam eder. HUAWEI FreeBuds 3i her hareketinizle senkronize olur.

Tek bir şarj ile 3.5 saate kadar dinleme keyfi sunarken, şarj kutusu ise dolu olması durumunda, 14 saate kadar batarya ömrü sunar.

Hangi mağazalar için kampanya geçerli?

İstinyePark Huawei Deneyim Mağazası, Canpark AVM, İzmir MaviBahçe Huawei Deneyim Mağazası ve Kadıköy Huawei Mağazası